Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 168 • Strona 17 z 17
  • 2537 / 215 / 0
Probowałem ostatnio nowego Hempa Bluberry. Bardzo dobrym lepszy od GN. Ma ktoś porównanie co się bardziej opłaca, owy shot ok 75 zł starcza mi na ok 5 razy czy susz dekarboksylowany 50g ok 30 PLN? Taka dawka to suszu to pewno 1-2 makumby?
  • 183 / 27 / 0
Ile te green outy wytrzymują w lodówce jak i w temperaturze pokojowej po otworzeniu?
  • 435 / 263 / 0
Pewnie długo, skoro są konserwowane sorbinianem potasu. Nie będę zdziwiony, jeżeli w lodówce poleży tygodniami i nadal będzie dobry. Oczywiście o ile zawartość butelki nie będzie miała kontaktu ze śliną, taki szot walony z gwinta pewnie wytrzyma znacznie krócej.
Pokażę Wam to, czego nie ma.
  • 31 / 6 / 0
Co polecacie od Cannabis Boys dla heavy usera? I ile tego trzeba spożyć na raz?
  • 1 / / 0
Przetestowalwm stronga i Light od greenout 100ml. To moje drugie podejście i znowu lipa. Ani na mnie ani na mojego kolegę to nie działa. Może lekkie rozluźnienie lekką senność. W zasadzie żadnego więcej działania nie zaobserwowano. Pieniądze wyrzucone błoto. Dam jeszcze trzecią szansę za jakiś czas Ale nie spodziewam się żeby cokolwiek zadziałało. Jak dla mnie To pic na wodę. Pozdr.
  • 168 / 3 / 0
Green outy działają, ale seria Pure Line. Może spróbuj taki Super Lemon Haze to nie ma opcji byś nie poczuł. Mnie mocno czilluje 1/3 butelki 20ml. Na znajomych też to działa. Działanie wiele godzin, pakman i głęboki sen na koniec. To nigdy nie będzie działać identiko jak THC, bo zawiera taką ilość CBD, że tłumi on psychodelę. Ale i tak jest miło, fajne rozkminy są.
  • 326 / 52 / 0
No nie wiem czy tłumi psychodele xD
Dla mnie jeden chuj, nawet lepiej jak normalne zioło działa, ciekawiej.
  • 2537 / 215 / 0
Tłumi. Po sprubowaniu haszu na hhc-p, zacząłem się zastanawiać czy aby większość tych szotów, olejków, żelków tak na prawdę nie jest na hhcp. Strasznie podobny profil działania. Czyli łatwo opisać działanie owej substancji : Jak THC stłumione cbd.
ODPOWIEDZ
Posty: 168 • Strona 17 z 17
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.