Najsilniejsza pochodna benzodiazepin

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

Posty: 20 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2008
  • 256 / 3 / 0

Najaktywniejszy i najbardziej uzwależniający jest zdecydowanie clonazolam, efekty odstawienne mogą się pojawić już po 3 dniach balu. Rekreacyjne cudo. Bądźmy szczerzy, prawie każdy kto go poznał, wjebał się na krócej lub dłużej %-D

Flunitrazolam jest nasenną bestią, która zwala z nóg zanim się zorientujesz, dobrze że jest całkiem gorzki i da radę wyczuć jego smak z napoju. Chociaż smak nitrazolamu zdecydowanie bardziej by mu pasował. Efekt usypiający szybko znika przy częstym braniu.

Flubromazolam - dunno :blush:

I czy przypadkiem badania nad clonazolamem i flunitrazolamem nie zostały praktycznie od razu porzucone, kiedy naukowcy zdali sobie sprawę z jakim szatanem mają do czynienia?


fenazepam to juz Ubran Legend sam w sobie z tego co widzę.
15 sierpnia 2017nota600 pisze:
Osoba bez tolerki ujebie się 100-150mcg. Przy dawce 0,8-1mg masz nogi z waty i odcięcie jak po neuroleptyku. Przejadłem tego sporo. Rok mam wykasowany z życia. Także polecam %-D

Miałem oryginalny czysty proch sciągany z *Rosji.

( *u nich to kiedyś był popularny lek, chyba nawet jeszcze gdzieś sprzedają)
Tak, wciąż sprzedają i często używają jako zamiennika diazepamu (*), bodaj od Białorusi przez islamostany po sam Amur. Co do dawkowania, to w aptekach dostępne są 0,5mg i 1mg piguły, nie wiem skąd wytrzasnąłeś informację jakoby 0,1 zamiatało beztolerkowcem.

(*) Seredenin SB, Voronina TA, Neznamov GG, Zherdev VP. Phenazepam. 25 Years in Medical Practice 2007,
Наука, Moscow - zacna radziecka bajeczka o ichszych doświadczeniach w praktyce odnośnie fenazepamu, niestety po rosyjsku.. A jako, że nie mam ani chęci ani ochoty ani znajomości języka ( %-D ), a szperać ponownie po publikacjach anglojęzycznych i translatorach mi się nie chce, przytoczę com wyczytał i spamiętał - więc nie brać tego za pewnik.

Działanie przeciwdrgawkowe
Praktycznie jak diazepam, w mniejszych dawkach (oczywiście stosując powszechnie przyjęty przelicznik "benzo Y = x benzo Z") działanie wykazuje silniejsze, w większych diazepam wychodzi na prowadzenie, ale ogólnie to groszowe różnice.
Działanie przeciwlękowe
Tutaj fenazepam gniecie prawie wszystkie benzyny, z maciupkim ale. Nie jest to w żaden sposób przyjemne (nieprzyjemne również nie) po prostu lęki znikają, koniec pieśni)
Działanie nasenne
Powszechnie znane :gun:
Działanie miorelaksacyjne
Zbliżone do diazepamu

Działani rekreacyjne
Absolutny brak, niektórzy donoszą o jakiejś tam mini euforii.

Okres półtrwania wynoszący ok. 60h to mit.
Spoiler:
Spoiler:
Przy regularnym stosowaniu małych dawek 3 razy dziennie (jedyne sensowne przy tej substancji), efekt nasenno-zamulający i miorelaksacyjny jest niezauważalny/szybko zanika, można normalnie funkcjonować bez zwracania na siebie uwagi i jednocześnie bezproblemowo zasypiać. Działania przeciwlękowe i przeciwdrgawkowe jest b. silne tym trybem.

Zanim zakończę spam w obawie przed mandatem, cichutko przypomnę, że Flubromazepam to jego bliźniacza siostra z fluorem zamiast chloru.
Rejestracja: 2017
  • 6276 / 1104 / 2

Nie rozumiem tego tematu.
Jak oceniacie moc?
Przez prtyzmat tego jak szybko/mocno usypia?
Dzialanie anksjolityczne? Przeciwpadaczkowe?

Temat bezsensu i jak bedzie dalej:
- najsilniejszy klon
- nie, najsilniejszy phenazepan

To poprostu warto go zamknac bo nic z niego nie wynika.
08 września 2018noor pisze:
I czy przypadkiem badania nad clonazolamem i flunitrazolamem nie zostały praktycznie od razu porzucone, kiedy naukowcy zdali sobie sprawę z jakim szatanem mają do czynienia?
To tylko cpaki patrza na wszystko przez pryzmat "oł je ale mnie ujebal".
Zreszta tu masz podstawy
https://m.youtube.com/watch?v=_9H8Lqo4QOQ
jak sie opracowuje leki
Obejrz i zastanow sie co gdzie maja te subst podstawione i czemu ich nie wprowadzili.
Moze to np toksyczne metabolity? Moze cos innego?

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Nie wiedział, że w Polsce marihuana jest nielegalna

Dzielnicowy z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim, pełniąc służbę ze strażnikiem miejskim, zatrzymał obywatela Białorusi. 26-latek oświadczył dzielnicowemu, że nie wiedział, że w Polsce jest to środek zabroniony.
Rejestracja: 2008
  • 256 / 3 / 0

08 września 2018Stteetart pisze:
Obejrz i zastanow sie co gdzie maja te subst podstawione i czemu ich nie wprowadzili.
Moze to np toksyczne metabolity? Moze cos innego?
Kiedy rysowali, dajmy na to, lofentanyl, od razu wiedzieli jaki będzie z niego okrutnik? Czasem zdarzają się kwiatki i testy tak czy owak należy wykonać. Wiedza z lat 60 i początku 70, czy kiedy tam benzyny składali, różniła się trochę od dzisiejszej.
Nie znam kolejności w jakiej powstawały i nie będę robił założeń, że z góry wiedzieli co się dzieje z daną benzyną w wersji triazolo.

Co do reszty posta, to zamykaj szefu. Ten temat bardziej do knajpy pasuje niż własnego tematu.
Rejestracja: 2017
  • 6276 / 1104 / 2

08 września 2018noor pisze:
Kiedy rysowali, dajmy na to, lofentanyl, od razu wiedzieli jaki będzie z niego okrutnik?
Oczywiscie.
Rejestracja: 2016
  • 2790 / 509 / 7

[mention]Stteetart[/mention] napisał to samo co miałem zamiar tutaj napisać, gdy zobaczyłem tytuł tego wątku.

Benzodiazepiny mają na tyle różnorodne działanie, że nie da się określić, która jest najmocniejsza. Jedna benzodiazepina ma bardzo silną komponentę przeciwlękową, druga nasenną.

Jeśli kryterium byłoby dawkowanie to wśród znanych mi benzodiazepin znalazłby się flunitrazolam, flubromazolam, fenazepam (benzodiazepiny silnie nasenne) oraz flualprazolam, Klonazolam i 3-hydroksyfenazepam (tutaj przeważa działanie anksjolityczne, acz to już moja subiektywna opinia).

Ale dawkowanie to nie wszystko, więc...
Rejestracja: 2018
  • 1252 / 105 / 0

Testowałem apteczne wszystkie , tutaj jak większość za siłę działania alpra/klon,/midas ale najbardziej za całokształt ryzyko uzależnienia postawiłbym na średnio działająco benzo jak diazepam.
Jest jeszcze klometiazol jest pochodną witaminy B1, działającą jak benzodiazepiny nie zalicza się do tej grupy lecz znacznie silniej jest to produkt apteczny, który miałem okazje testować.

Z nie aptecznych nie testowałem , może tytuł zamienić na najlepsza benzodwuazepina i uwzględnić potencjał uzależniający jako minus.
Rejestracja: 2014
  • 299 / 5 / 0

Pewnie najsilniejsze to r-ceki czyli clonazolamy i inne, probowałem chyba wszystkich ale i tak nr one dla mnie clonazepam (taki długi spokojny uspokajacz no i cenowo ok) alpra też całkiem miła, lorki tez w miarę silne. Najprzyjemniejszą benzyna jaką próbowałem to bromek . Tylko dla mnie nieopłacalny bo musiałbym go dużo jeść a ciężko finansowo wychodziło by to. Ale pamiętam po bromazepamie to same sukcesy w pracy i wiecznie szczęśliwy :) Najmilsza z benzo
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Pierdolicie. clonazolam? Brałem tego po 6 niebieskich tabletek i fajny luz,zwiotczenie.

W praktyce najbardziej trzepie flualprazolam. Przynajmniej mnie i znajomych ;)
Rejestracja: 2016
  • 533 / 281 / 2

Flualprazolam nawet nie umywa się do klonazolamu, choć faktycznie można by się zastanawiać.

Ale tylko chwilę.

I tak, wiem że złoty szpadel mój :D
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0

Z testowanych i jedzonych to alpra najsliniejsza potem klon po nim lorazepam.
Posty: 20 Strona 2 z 2
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fixoon i 0 gości