Najlepszy dysocjant do microdosing'u

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 16 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2012
  • 425 / 2 / 0


Z legalnych podejrzewam najprędzej 4meopcp - najwięcej podobieństw do 3meopcp.
Rejestracja: 2012
  • 86 / 1 / 0


Bawił się ktoś w 4 meo? Jakie dawki? (nie zażywałem czwórki w ogóle, za to trójka rekreacyjnie bardzo mi się podobała). Od kilku miesięcy mikrodzuję DXM i jestem zadowolony z efektów.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Udawał obcokrajowca. Okazało się, że ma przy sobie 55 g marihuany

Do niecodziennej interwencji doszło w piątek 15 lutego na obszarze Starego Miasta w Krakowie. Zainteresowanie patrolujących okolicę policjantów wzbudził swoim wyglądem i zachowaniem jeden z przechodniów...
Rejestracja: 2015
  • 976 / 137 / 6


21 maja 2017mhmhmhjakiedobre pisze:
Od kilku miesięcy mikrodzuję DXM i jestem zadowolony z efektów.
Warto? Nie czujesz za bardzo efektów sigmoergicznych?
Opisz efekty, każda opinia na ten temat się przyda, zwłaszcza osobom które chcą naprawiać swój układ nagrody za pomocą antagonistów NMDA.

4-MeO-PCP i microdosing?
Wyniki testów w 4-dniowym ciągu:
(nie byłem non-stop pod wpływem ale codziennie wieczorem brałem po kilka dawek)

Pierwszego dnia dawki po 10mg albo mniej, testowane na mieście, techniką "na palec".
Dorzutki co 30-60 minut.
Wyraźne działanie stymulujące.
Po 2 dawkach lekkie działanie dysocjacyjne.
Przy 3-4 dawce wyczuwalne działanie prawdopodobnie na sigmę. - zajebisty stan do zwiedzania np. osiedla
2,5 godziny od ostatniej dawki poszedłem spać, trochę dłużej niż zwykle zasypiałem. Wydawało mi się że sen jest płytki i miałem dużo fałszywych wspomnień których rano już nie pamiętałem.

Drugi i trzeci dzień - dawkowanie w ten sam sposób.
Wyczuwalna tolerancja - potrzebowałem zwiększyć dawki o około 50% aby osiągnąć ten sam efekt.
Tolerancja na efekty dysocjacyjne rośnie szybciej niż na stymulujące/zaciekawiające, tzn. po 2 dniach nie czułem już "odklejenia".
z mojego dawnego postu post1806764.html#p1806764

Ale tamten sort był dużo słabszy, albo był kompletnie inną substancją/inne proporcje izomerów, więc ostrożnie.
Rejestracja: 2012
  • 86 / 1 / 0


Mam (lub raczej: miałem) tendencję do łapania paskudnych dołków (raz na tydzień-dwa) którym nie umiem (nie umiałem) w żaden sposób przeciwdziałać. Z góry mówię, że jem w miarę zdrowo i od jakiegoś czasu łykam na próbę różne suplementy - taki ersatz testowania RCków, których kiedyś jadłem sporo. DXM w dawce jeden tussidex dziennie całkiem temu zaradził i jestem pewny, że to jego zasługa a nie niczemu innemu. Zacząłem jakieś dwa miesiące temu, może z kawałkiem; na początku było czuć większy wpływ na sigmę* niż teraz i teraz powinienem zwiększyć dawkę. Ale nie widzi mi się kupowania paczki tussidexu, w mojej okolicy wcale nie tak łatwo dostępnego, raz co pięć dni. Dlatego właśnie szukam jakiegoś zamiennika.

Trochę mnie zasmuciłeś tym, że 4meo tak często trzeba dorzucać.

Ciężko mi określić wpływ na motywację. Trochę się w moim życiu pozmieniało ostatnimi czasy i byłoby nieco na wyrost wskazać właśnie DXM jako decydujący czynnik. Poza tym nie mam zepsutego układu nagrody, bynajmniej; detoksy, mam nadzieję, już za mną, teraz chcę mieć bilans nad kreską.


* - nie mam teraz siły ani czasu na definiowanie, jak to rozumiem; omówmy się roboczo, że potrafię ten stan z jakąśtam dokładnością rozpoznać
Rejestracja: 2014
  • 2947 / 365 / 0


2'OXO-PCM w dawce 20mg to chyba nie mikrodosing, ale jakoś o wiele lepiej mi się pracuje po tym. I jakbym więcej analitycznych zdolności zdobył. W przeciwieństwie do levelup dla kreatywności przy lizergamidach.
Rejestracja: 2012
  • 86 / 1 / 0


@up

Mam tak samo, dziś rozłożyłem 20mg na cały dzień i działa bardzo, bardzo dobrze. Szkoda, że zabawa w to nie jest bardzo tania i że czuć ciśnienie na dorzutkę. Z drugiej strony o niebo wygodniej jest mi kupować 2oxopcm od obecnego sprzedawcy niż łazić po aptekach szukając tussidexu.
Posty: 16 Strona 2 z 2
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości