MXP - Metoksyfenidyna

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 321 Strona 32 z 33
Rejestracja: 2014
  • 731 / 140 / 2

Ale mnie to zjadło. Przyszły mi 2 worki - MXP i dck. Nigdy nie walilem dyso rc tylko kilka razy kete. Dziablem raz i drugi na palec, po 1h ledwo ledwo. No to za chwilę znowu 2x na palec i po 1h już spoko. Ale za mało i wtedy tak ładnie 3x na palec i "kapeczke" dck.
Rozjebalem plazme, pokój, stojak, obszczalem się i chujwieczym pocialem. Łóżko zakrwawione i oszczane a na nim jakaś konstrukcja z książek i linijki.
Ale było spoko
Rejestracja: 2017
  • 30 / 6 / 0

Miałem sporo do czynienia z tą substancją od czasów zbanowania MXE. Zamawiane u polsko-holenderskiego vendora. Problem w tym że sorty są dobre i złe (ostatni był tragiczny).

Muzyka wchodzi przepięknie, wysoki wgląd w siebie w swoją przeszłość, uczucie zrozumienia i zdemaskowania swoich konfliktów wewnętrznych i silna potrzeba zmiany. Problem tylko w tym że to nietrwałe i zapał na tą zmiane szybko słabnie, no ale tak jest.

I tak jak już tu było pisane, tu raczej nic się nie dotaje na tacy. Jak chce sie pofazować trzeba ogarnąć faze, bo łatwo można sobie wkręcić coś przykrego, bolesną myśl. A w takim wypadku ból psychiczny po MXP jest potężny.

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Kartele narkotykowe zdobywają kontrolę nad rynkami Afryki Zach.

Najkrótsza droga morska z Afryki do Ameryki Południowej mierzy 2,5 tysiąca mil i nazywana jest Autostradą numer 10 – Highway 10 – od równoleżnika, przy którym biegnie. Wcześniej wykorzystywały ją statki niewolnicze przewożące Afrykańczyków do Ameryki.
Rejestracja: 2017
  • 283 / 28 / 0

@DelicSajko

Dobre loty %-D

Jaka jest dobra cena za 1g MXP?
Rejestracja: 2014
  • 355 / 23 / 0

@Anon2
40 sztuka/150 piona. To jest maks co bym dał i w jednym sklepie z pl za tyle też widziałem, ale im się rozeszło
Rejestracja: 2016
  • 652 / 75 / 0

05 grudnia 2013Sinnis pisze:
Nie było takiego tematu, więc zakładam. W sklepach RC w UK pojawiło się niedawno takie cudo.

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
(±)-1-[1-(2-metoksyfenylo)-2-fenyloetylo]piperydyna
http://en.wikipedia.org/wiki/Methoxphenidine
(...)

Testował to już ktoś? Bo muszę przyznać że jestem tego bardzo ciekawy, ale dopóki nie przyleci do Polskich RC nie mogę spróbować.
Nazwa tematu bardzo wprowadza w błąd. Ludzie piszą „podobna do MXE” ale nie. Zupełnie nie jest podobna. To nawet nie jest arylcykloheksamina.

Metoksyfenidina jest 2-MeO podstawiona wersja Diphenidiny czyli 2-MeO-Diphenidine. 2mxd? MXD? Ew. Mxp2. Ponieważ przepowiadam nadejście prawdziwego analogu MXE, może nawet czegoś lepszego.
MXE to było 3-MeO-2-Oxo-PCE e-MXE, to 3-meo-2’oxo-pcm. Pce najlepsze ale PCP nie wiele ustępuje(ja wole). Bo MXP to będzie właśnie metoksetamina z fenicyklidyna na końcu.

3-meo-2’oxo-PCP
Rejestracja: 2015
  • 97 / 3 / 0

Można toto brać na SSRI?
Rejestracja: 2016
  • 652 / 75 / 0

Jakim?
Rejestracja: 2015
  • 97 / 3 / 0

Wortioksetyna.
Rejestracja: 2016
  • 652 / 75 / 0

Można ale nie przeginaj. To jak wzmacnianie opioidow baclofenem.. trochę ryzyko ale warto. Zwłaszcza ze jedno podbija drugie.
Rejestracja: 2015
  • 97 / 3 / 0

Mam wagę więc pewnie zamówię sobie jak wypłata będzie i będę śmigać na małych dawkach. Zawsze to jakieś odklejenie od rzeczywistości.
Posty: 321 Strona 32 z 33
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 645 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości