Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 331 • Strona 32 z 34
  • 283 / 33 / 0
@DelicSajko

Dobre loty %-D

Jaka jest dobra cena za 1g MXP?
dawniej Anon
  • 420 / 43 / 0
@Anon2
40 sztuka/150 piona. To jest maks co bym dał i w jednym sklepie z pl za tyle też widziałem, ale im się rozeszło
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 916 / 171 / 0
05 grudnia 2013Sinnis pisze:
Nie było takiego tematu, więc zakładam. W sklepach RC w UK pojawiło się niedawno takie cudo.

[ external image ]
(±)-1-[1-(2-metoksyfenylo)-2-fenyloetylo]piperydyna
http://en.wikipedia.org/wiki/Methoxphenidine
(...)

Testował to już ktoś? Bo muszę przyznać że jestem tego bardzo ciekawy, ale dopóki nie przyleci do Polskich RC nie mogę spróbować.
Nazwa tematu bardzo wprowadza w błąd. Ludzie piszą „podobna do MXE” ale nie. Zupełnie nie jest podobna. To nawet nie jest arylcykloheksamina.

Metoksyfenidina jest 2-MeO podstawiona wersja Diphenidiny czyli 2-MeO-Diphenidine. 2mxd? MXD? Ew. Mxp2. Ponieważ przepowiadam nadejście prawdziwego analogu MXE, może nawet czegoś lepszego.
MXE to było 3-MeO-2-Oxo-PCE e-MXE, to 3-meo-2’oxo-pcm. Pce najlepsze ale PCP nie wiele ustępuje(ja wole). Bo MXP to będzie właśnie metoksetamina z fenicyklidyna na końcu.

3-meo-2’oxo-PCP
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 96 / 3 / 0
Można toto brać na SSRI?
  • 916 / 171 / 0
Jakim?
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 96 / 3 / 0
Wortioksetyna.
  • 916 / 171 / 0
Można ale nie przeginaj. To jak wzmacnianie opioidow baclofenem.. trochę ryzyko ale warto. Zwłaszcza ze jedno podbija drugie.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 96 / 3 / 0
Mam wagę więc pewnie zamówię sobie jak wypłata będzie i będę śmigać na małych dawkach. Zawsze to jakieś odklejenie od rzeczywistości.
  • 102 / 14 / 0
04 kwietnia 2018vlkodlak pisze:
@Anon2
40 sztuka/150 piona. To jest maks co bym dał i w jednym sklepie z pl za tyle też widziałem, ale im się rozeszło
a ja już tak się stęskniłem za tym lajtowym i pluszowym dysocjantem, że dałbym i 60-70zł/g %-D
wszędzie na zachodzie około 100zł w przeliczeniu więc te 3 dyszki jeszcze mnie powstrzymują :-D
ale jeśli jeszcze przez góra pół roku będzie taka posucha z nim, to dla tego przezaje***tego afterglow nawet i za tą stówę sprawię sobie świąteczny prezent ^_^
życie to surfing
więc nie bój się fal
  • 34 / / 0
bozi, pamiętam że potrafiłem osiągnąć przy tym (z kwaskiem) taki wgląd w Siebie, a mam nerwicę, prawdziwy chemiczny szaman, szkoda że trudno ogarnoąć : ( półki u vendo się uginają od ketono-gimbo-euforyków a wielka szkoda.

Ajj i to nagłe olśnienie i pasanie szkoroszytów kartek całych kiedy natchnęła mnie Prawda...
ODPOWIEDZ
Posty: 331 • Strona 32 z 34
Newsy
[img]
Trzech mężczyzn oskarżonych o przemyt kokainy promem Norræna

Trzej mężczyźni w wieku 60–70 lat zostali oskarżeni o próbę przemytu ponad trzech kilogramów kokainy z Hiszpanii do Islandii promem Norræna. Grozi im do 12 lat więzienia.

[img]
Budowali z kostki brukowej... schowek na amfetaminę. Policjanci zatrzymali 27-latka z narkotykami

W niedzielę, 13 lipca br., gostynińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Narkotyki odnaleziono w prowizorycznej budowli z kostki brukowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

[img]
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.