U mnie osobiście pomaga tak jak wspomniałem regularny sex, ale też bieganie, zdrowa dieta i siłownia no i no fap, no ale jak się uprawia sex to się nie chce walić. Jeśli to nie pomaga to po prostu trzeba iść do specjalisty i się tego nie wstydzić.
also sugerowanie że chłopak mający 20 lat nie będzie wstydził gadać się z seksuologiem o tym, że spuszcza się za szybko xd
Tutaj większości od ćpania w ogóle nie staje, to jest gorszy problem.
27 lipca 2022bulku pisze: wiesz no ja mam over 30 lat i jest ok, ale uważam że te maratony ruchania w młodości po różnych substancjach oswoiły mnie z seksem w taki sposób, że przestałem się go bać
also sugerowanie że chłopak mający 20 lat nie będzie wstydził gadać się z seksuologiem o tym, że spuszcza się za szybko xd
27 lipca 2022FAMAS1980 pisze: @bulku , jak masz takie problemy to serio lepiej udać się do specjalisty niż eksperymentować z różnymi lekami :) :) Tak będzie lepiej na pewno :D i nieraz terapia czy po prostu własnie wizyta u specjalisty zalatwi sprawę, ale po co : ) Walenie narkotyków aby dłużej ruchać jest naprawdę popierdolone i lecimy z problemem w dół bardzo szybko. Co będzie jak nie będziesz miał przy sobie krechy? baby nie zruchasz? Trochę przejebane dla niej ;) Dlatego dla mnie wszelkie leczenie się z różnych dolegliwości na własną rękę jest strzałem w kolano. Jest paru idiotów co nawet poleca małe ilości kryształu na depresje lub otworzenie się na świat :D a tu znowu jakieś prochy aby dłużej ruchać. A co to za propozycja? poruchaj parę razy po fetce żeby się odblokować? Potem bez fetki dojdziesz w kilka sekund i problem się pogorszy :p a gorzej jak fajura jeszcze przestanie stawać :D
U mnie osobiście pomaga tak jak wspomniałem regularny sex, ale też bieganie, zdrowa dieta i siłownia no i no fap, no ale jak się uprawia sex to się nie chce walić. Jeśli to nie pomaga to po prostu trzeba iść do specjalisty i się tego nie wstydzić.
-nie myśl i nie analizuj ile uda ci się wytrzymać/czy zaspokoisz kobietę, podejście zadaniowe w seksie ZAWSZE prowadzi do porażki, i to jest zasada numer JEDEN co do której nie ma żadnej apelacji
-oddychaj spokojnie i w miarę głęboko, ale nie skupiaj się zbytnio na oddechu bo to rozproszy twoją uwagę, głównie chodzi o to żeby być bardziej na wydechu niż wdechu
-wypuść brzuch i powietrze, luźne mięśnie brzucha opóźniają wytrysk i poprawiają ukrwienie twojego siusiaka, warto zwrócić na to uwagę bo na co dzień nauczyliśmy się chodzić z wciągniętym brzuchem, a to nie jest naturalne ("kto nie ma brzucha ten...")
-teraz ważne, kiedy czujesz że dochodzisz wyjmij penisa, rozluźnij się i wstrzymaj pierwszy wytrysk, najważniejsze jest wstrzymanie pierwszej/drugiej fali, wtedy będziesz mógł bolcować bez końca i skończyć wtedy kiedy będziesz chciał
Trzymajcie się chłopy!
Jeżeli jesteś w stałym związku, to porozmawiaj. Jeżeli nie, to podczas seksu polecam myśleć o czymś innym. Poza tym, jak możesz szybko dochodzić, jak np. partnerka seksualna totalnie by Cię nie podniecała. To jest realne?
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sorgorzow.jpg)
Skandaliczne sceny na SOR-ach w wakacje. Pacjenci pod wpływem alkoholu i narkotyków
Skaczą po łóżkach, demolują sufit, są agresywni i niebezpieczni – a to wszystko dzieje się na oddziałach ratunkowych, gdzie inni pacjenci czekają na pomoc. W wakacje SOR-y pękają w szwach, a liczba pacjentów pod wpływem alkoholu i narkotyków lawinowo rośnie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut_ekranu_z_2025-07-28_19-48-14.png)
Polacy robią to w samotności. W domach, nie na imprezach. A królowa jest tylko jedna
Coraz częściej używamy substancji psychoaktywnych w samotności. Szczególnie popalamy. I nie chodzi rzecz jasna o papierosy dostępne w kiosku. O czym to świadczy? – O tym, że te substancje są wykorzystywane do regulacji emocji, takich jak lęk, smutek czy napięcie – dr Gniewko Więckiewicz, psychiatra ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego komentuje wyniki raportu PolDrugs 2025.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainehq720.jpg)
Zniknęło 400 kg kokainy. Policjanci objęci śledztwem
Biura dwóch policjantów z Biura ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej we francuskim Nanterre oraz ich domy zostały przeszukane przez IGPN (Wydział Wewnętrzny Inspektoratu Policji) w związku ze sprawą „Trident”. Chodzi o zaginięcie blisko pół tony kokainy. Według informacji „Le Parisien”, przeszukania przeprowadzono w biurach dwóch policjantów z wydziału antynarkotykowego oraz w ich domach. Zarekwirowano także ich tablety i komputery.