Metkatynon - Zejście

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Czy odczuwasz zejście po metkacie?

74%
Tak
388
26%
Nie
138

Liczba głosów: 526

• 7777 / 812 / 0

JA nigdy nie miałem problemu ze snem po metkacie, tylko to pustka i wypranie z emocji.
  • 222 / 39 / 0

Po paczce Apselanu iv w połączeniu z Majką ok 100mg zapodane ok 20 niby nie miałem psychicznej zwały ale brak możliwości zaśnięcia bardzo długo. W nocy przeczytałem książkę ,,Wynalazek Morela" jedna z najbardziej klimatycznych SF/grozy polecam!!! No ale zasnąć nijak! Rano na dużej tolerce z opio jeszcze 200 mg majki iv i jedynie lekka drzemka mnie dopadla. Dodaje melatoninę i dalej czekam na sen... Dodam, że wieczorem zażylem 3g witaminy c,. Magnez, potas. Tyle osób pisze że po 3h zasypiają od zażycia kota. Nawet wczoraj po 20 drink (100ml z colą) też nie pomógł!!!

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

John Wick pomógł policji rozbić kokainową szajkę. Nie uwierzycie, gdzie spece ukryli narkotyki

John Wick to nie tylko bohater kina akcji, ale również postać, która pomogła policjantom zatrzymać dilerów narkotyków. Mimo sprytnego sposobu szmuglowania gangsterzy wpadli przez małe niedopatrzenie.
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 1342 uczestników Wejdź na czata