Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 376 • Strona 36 z 38
  • 1168 / 53 / 0
@up izopropylofenidat niedługo ma wejść na polskie salony. Szkoda mi MPA. Bardzo przyjemny stim, przynajmniej w moim odczuciu.
Uwaga! Użytkownik Marlboro_Red jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 218 / 2 / 0
Ale fakt, faktem, do czegokolwiek innego oprócz pracy, według mnie się nie nadaje zupełnie.
Przy okazji może tutaj podpytam, znacie jakieś inne stimsy (prócz alf), które by się tak ładnie waporyzowały jak MPA?
  • 4964 / 870 / 0
Metaamfetamina.
  • 218 / 2 / 0
To wiadomo, ale miałem na myśli RC pozostające w statusie legalności :)
  • 4807 / 268 / 0
Nie ma.
Ja otchłań tęcz, a płakałbym nad sobą
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
  • 1854 / 216 / 37
A umnie wciąż legal :P
Contra vim mortis non est medicamen in hortis
  • 1168 / 53 / 0
@Universo. MPA do pracy? Waporyzacja? Nie pomyliło Ci się z czymś innym?
Uwaga! Użytkownik Marlboro_Red jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 218 / 2 / 0
Marlboro_Red pisze:
@Universo. Mpa do pracy? Waporyzacja? Nie pomyliło Ci się z czymś innym?
Nie, nie pomyliło. Przerobiłem 2g w 3 dni ostatnio. Wczoraj skończyłem. Może kwestia dawkowania, bo używałem raczej dawek minimalnych. Ale po strzale iv mniej więcej 300mg w zasadzie oprócz kurewskich problemów z oddychaniem przez moment i potem takiego "niby nafutrania" ale jednak całkiem do ogarnięcia, to jakichś bardziej spektakularnych efektów nie było.

Waporyzacja - może źle napisałem, maczanka bardziej dla testu na minimalnej ilości podkładu troszkę i też śmigało z przyjemnymi ciarami. Oczywiście wszystkie fajne efekty tylko pierwszego dnia, potem to już w zasadzie tylko stims do pracy (umysłowej of coz). Chociaż i pierwszego dnia nic super fajnego się w tym nie doszukałem. Ale może dlatego, że lubię hardcorowe dawki alfy iv, które wiadomo co robią z głową... więc dlatego moja ocena "rekreacyjności" może odmienna od odczuć innych osób.
  • 1893 / 182 / 0
universo pisze:
Ale fakt, faktem, do czegokolwiek innego oprócz pracy, według mnie się nie nadaje zupełnie.
Przy okazji może tutaj podpytam, znacie jakieś inne stimsy (prócz alf), które by się tak ładnie waporyzowały jak mpa?
Alez oczywiscie - to 4F-PVP. Waporyzuje sie nawet lepiej niz MPA i a-pvp, no i nie ryje tak bani. To, w malych dawkach, bardzo funkcjonalny stim, w dzialaniu bardzo podobny do metiopropaminy, wiec polecam przesiasc sie na niego fanom MPA.
  • 42 / 8 / 0
no to raport z nieco spóźnionego testu

zgodnie z tym co czytałem wcześniej, substancja działająca mocno 'w tle', zostawiając na pierwszym planie totalny ogar.
zasypianie utrudnione nawet 12h po przyjęciu ok 20mg, ale stimsy tak to już mi robią często
o dziwo możliwy stan takiego 'pół snu' gdzie jest zachowana czujność ale ciało jakośtam się regeneruje bo dwie takie ledwo-ledwo przespane nocki jakoś nie zostawiły wielkich śladów zmęczeniowych

bardzo podniesione libido, gdzie normalnie poza kokainą to u mnie rzadki efekt, choć powoduje przykurcz miecza

ogólnie dla osoby która nie przepada za stimami ma potencjał na bycie substancją użytku częstszego niż by wskazywał rozsądek - prawie cieszę się że jest już nielegalna
ODPOWIEDZ
Posty: 376 • Strona 36 z 38
Newsy
[img]
36 kg marihuany ukryte w szpuli z kablem. CBŚP i KAS przechwyciły transport na A4

Ponad 36 kilogramów marihuany o czarnorynkowej wartości przekraczającej 1,7 mln zł zabezpieczyli funkcjonariusze CBŚP oraz Służby Celno-Skarbowej podczas kontroli ciężarówki na autostradzie A4. Narkotyki były ukryte w specjalnie przygotowanej skrytce wewnątrz przemysłowej szpuli z kablem. Kierowca został zatrzymany i tymczasowo aresztowany.

[img]
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany

Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.

[img]
Maroko stawia na legalne konopie. Ulga dla tysięcy farmerów

Największy na świecie producent konopi indyjskich stawia na legalizację upraw. Po dekadach działania w cieniu, rolnicy z regionu Rif mogą wreszcie pracować bez obaw o aresztowanie. Legalizacja przynosi nowe możliwości, ale też wyzwania — nielegalny rynek wciąż ma się dobrze, a rolnicy narzekają na problemy z wypłatami za plony.