Metamfetamina - wątek ogólny

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 1319 Strona 129 z 132
Rejestracja: 2017
  • 43 / 6 / 1


A czym się różni z Czech czy Słowacji od tutejszej ?
Rejestracja: 2010
  • 121 / 7 / 0


Poprostu Panie Pepiki robia lepszy materiał. Takie zagłębie EU :-D

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Kierowała po speedzie, przy sobie miała 100g, w domu jeszcze kilogram...

Wywiadowcy z oddziału prewencji interweniowali na katowickim osiedlu w związku z wtargnięciem do jednego z mieszkań. Kiedy policjanci dotarli pod wskazany adres, sprawczyni zdążyła się już oddalić...
Rejestracja: 2016
  • 2191 / 276 / 3


Ostatnio wpadło mi trochę mety. Ech, trochę zjebałem, bo na pierwszy raz zaczynałem od małych dawek i dorzutkami doszedłem do końca worka, a faza była, no, średnia.

Następnym razem kupię 200mg, a nie 100mg.

To prawda, że meta wapo cały czas pozostawia niedosyt, nawet jak jest się porządnie wystrzelonym?
Rejestracja: 2016
  • 1067 / 80 / 0


Nie brałem, ale wydaję mi się, że każde wapo pozostawia niedosyt %-D
Rejestracja: 2014
  • 2681 / 200 / 0


No ja też nie brałem ale mam podobne zdanie bo oglądałem kilka dokumentów o meth to główni bohaterzy cały czas dopalali( nigdy mao) a jak zabrakło to robili wszystko żeby zdobyć towar, gdy to się nie udawało to łapali mega doła i kminili inne dragi :)
Rejestracja: 2017
  • 1632 / 220 / 2


Taka chora potrzeba utrzymywania fazy za wszelką cenę pojawia się ćpając różne dragi/stymulanty przede wszystkim, jedyne wyjście to się przemóc, zapodać benzo/opio z benzo i przespać tą chorą potrzebę ćpania.
Rejestracja: 2018
  • 13 / 8 / 0


29 października 2018STR88 pisze:
To prawda, że meta wapo cały czas pozostawia niedosyt, nawet jak jest się porządnie wystrzelonym?
Vapo zapewnia mega intensywny wjazd, ostry wystrzał i właśnie we wjeździe najbardziej zakochuje się każdy meciarz który spróbował zapalić piko ale wjazd nie trwa przecież wiecznie - kilkanaście sekund orgazmu, następnie kilka minut ostrego pobudzenia a po maksymalnie kilkudziesięciu minutach słabnie niemal do zera bo taki czas dziala palone meth, sniff owszem potrafi do doby trzymać kreska 50-100mg przy git jakości. Wjazd podczas wypuszczania bucha jest porównywalny do podania dożylnego, dlatego tak uzależnia palenie meth, pali się dla wjazdu, dla tych kilku minut rozkoszy, dlatego tak często się dopala. nie ma na to mocnych. ile masz tyle spalisz, jak dużo to nawet nie bedziesz wiedzial kiedy i jak mineły te kilka dni
Rejestracja: 2016
  • 2191 / 276 / 3


No w sumie macie rację. Mam za sobą okres wjebania w wapo, także wiem z czym to się je ;-)
Niedosyt non-stop, dopóki nie zrobi się przerwy i nie zejdzie ciśnienie na wapo.
Rejestracja: 2017
  • 109 / 11 / 0


ja ostatnio miałem pione mety większość sniff na noc chyba z pół grama oralnie nie spałem całą noc oczy mega żółte wypierdziel na Maxa zachowywalem się śmiesznie wręcz idiotycznie slowotok całą noc monologi o życiu i pierdolach rodzina tego słuchać nie mogła w końcu się ocknalem i przy matce spóźniłem końcówkę tego syfu do kibla. meta strasznie ryje beret ten syf do snifowania jest dobry ale dla ludzi co twardo stoją na ziemi i wiedza ze schizy czyli schody na drugi dzień to nieprawda. jednym słowem meta okey Ale raz na ruski rok sniffem i pod żadnym pozorem nie wpaść w dopaminowa waloryzację. nie waporyzowalem nie waporyzuje i nigdy nie zamierzam waporyzowac za dużo się o tym naczynaczytalem ze by wpadać w ten syf ja ino sniff.
Rejestracja: 2016
  • 173 / 26 / 0


@Mefistofeles1945
Też miałem tak że po 250mg wziętych w ciągu 6h byłem naspeedowany gdzieś przez 36h i pożółkły mi oczy. Jak to zobaczyłem to w taką panikę wpadłem że zrobiłem coś nie do pomyślenia i drugie 250mg które miałem spuściłem w kiblu. Jak szukałem info to jedyny możliwy powód żółtych oczu jaki wyczytałem to wysiadająca wątroba.

Miałeś jakieś badania robione? U mnie chyba 4 dni po tym incydencie w badaniach wszystko wyszło w normie, ale i tak do tej pory jak coś pije czy biorę to zawsze patrzę na oczy i przez jakiś czas po tym incydencie bywały zauważalnie żółtawe, chociaż nie po braniu czy nawet alko, tylko bardziej po gównianym jedzeniu, albo tak same z siebie. Trudno mi powiedzieć ile z tego to jakiś problem a ile zwykła paranoja.
Posty: 1319 Strona 129 z 132
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości