Więcej informacji: Metadon w Narkopedii [H]yperreala
Co do wpływu metadonu na wątrobę. Jak byłem na detoksie to jeden już starszy człowiek który był zarażony hcv i miał już niemal marskość wątroby mówił mi że po metadonie z wątroba problemów nie ma nawet jak wypije z 200ml aby sie nagrzać, ale wystarczy ze wypije jedno piwo czy 2 whisky to od razu wątroba na kilka dni mu puchnie i go boli. To jest dowód na to co bardziej szkodzi wątrobie.
Sam twierdzi ze chlaniem sobie rozjebał wątrobe bo na HCV lubił pić często małe ilości alkoholu bo bardzo lubi whisky
Mam pytanko, a otoz zaczne od tego, ze w dniu dzisiejszym jestem na buprze w dawce 2mg, przyjmowanej dozylnie. Na buprze jestem juz od 3-4 miesiecy, z poczatku bylo to 4mg, potem zszedlem do 2mg i tak zostalo. Po kilku dniach prob, dzisiaj wkoncu poznalem dziewke, ktora chetnie odsprzeda mi swoj metadon. Napytalem sie troche i naszukalem, bo kogo to bym nie spytal, kazdy albo przykladnie dawkowal swoj metadon i niechetnie chcial go oddac, albo byli tacy co chetnie by oddali, ale musieli wypic syropek w aptece przy nadzorowym wydawaniu pojedynczych dawek. Kolezanka za to dostaje swoj metadon pakowany w buteleczkach na wynos, ale w ten weekend ponownie zaczela grzac here i chociaz zalila sie z tego powodu, to po zlozeniu jej oferty, ucieszyla sie bardzo. Chetnie mi odsprzeda metadon, juz w srode przyniesie dla mnie dwie buteleczki po 67ml.
Pytanko jest teraz takie, ile tego metadonu moge wypic, zeby sie w miare upierdolic, ale nie przedawkowac? Metadonu nigdy w zyciu nie bralem, a slyszalem o ludziach, ktorzy przekrecili sie po 40-50ml nie majac duzej tolerki na opiaty. Ja tez mam mala tolerke i pomimo bupry nadal jestem w stanie sie ujebac 600mg kodeiny, razem z pelnym wyrzutem histaminy.
Druga sprawa, czy bupra blokuje tez metadon?
Ile mam go wypic?
ty chyba mieszkasz za granica? upewnij sie jakie sterzenie ma ten płyn czy takie tradycyjne jak w polsce 1ml/1ml czy inne. Jak takie tradycyjne to ja bym wypił przy twojej tolerce (walić 600mg kodeiny to już jednak jest troche wyrobiona tolerka) ja bym zaczą od 15ml a potem dopił po 2 godzinach jak by było za słabo
ja kiedyś miałem tolerke troche wiekszą taką na 900ml kodeiny i wtedy przypadkiem kupiłem metadon pierwszy raz, to jak wypiłem 30ml to porobiło w sam raz
Pytanie mam, mozna zajebac metadon IV? Trzeba do syropu dodawac wody? Mam syrop 1/1, nie jest gesty i nie jest tez slodki.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kierowcyhiszpanscy.jpg)
Hiszpania: obowiązkowe testy na alkohol i narkotyki dla kierowców zawodowych?
Hiszpańska scena polityczna podzieliła się wokół nowej propozycji Partii Ludowej (Partido Popular), która chce wprowadzenia obowiązkowych corocznych testów na obecność alkoholu i narkotyków dla kierowców zawodowych. Projekt ustawy zmieniający hiszpańskie prawo o ruchu drogowym, zgłoszony kilka tygodni temu, trafił już pod obrady Kongresu Deputowanych, wywołując ostry spór między rządem a opozycją.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/met_police_nityzyna.png)
Londyn: Ostrzeżenie przed supermocnym narkotykiem. Może być 500 razy silniejszy niż heroina
Londyńskie kluby nocne ostrzegają swoich bywalców przed niebezpiecznymi niebieskimi i zielonymi tabletkami sprzedawanymi jako ecstasy po tym, jak dwie osoby zmarły w zeszłym miesiącu po zażyciu tej substancji. Groźny syntetyczny opioid jest niezwykle silny i może być śmiertelny.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/latajacy-holender-1.jpg)
1 na 50 przewoźników był karany za narkotyki – nietypowe badanie z Holandii
Holenderski urząd statystyczny CBS (Centraal Bureau voor de Statistiek) opublikował wyniki nietypowego badania, mogącego wskazywać na powiązania między branża narkotykową a innymi, legalnymi sektorami gospodarki. Skupiono się przy tym na właścicielach firm oraz prezesach, a na szczycie rankingu pojawili się między innymi przewoźnicy.