4-HO-MET; Metocyna

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 912 Strona 86 z 92
Rejestracja: 2014
  • 417 / 19 / 0


Chce żeby humor był ba levelu wyżej. Żeby muzyka brzmiała zajebiscie i żeby było bezpiecznie dla dziewczyny. Ktoś miał podwyższone ciśnienie na tym? Bo ja nie czułem...
Rejestracja: 2013
  • 290 / 32 / 0


Ja miałem kardiotripa ale to było po 70mg.

Nikt raczej nie wywróży czy to będzie dla niej bezpieczne. Może najpierw 5mg i jeżeli będzie spoko to dorzutka 10mg? Zawsze zachodzi jakieś ryzyko, może sobie np. wkręcić że ją boli, chociaż homet jest raczej miły i kolorowy to nigdy nie wiadomo.

Jeśli się zdecyduje to polecam jakieś lajtowe benzo w razie w ;)

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

"Mocna filiżanka"

...to kryptonim policyjnej akcji, podczas której kryminalni z Ostrowca Świętokrzyskiego zlikwidowali gigantyczną plantację konopi.
Rejestracja: 2014
  • 1332 / 48 / 0


Tak jest. 10mg nie jest dużą dawką, a homet wydaje się być raczej bezpieczną używką. W każdym razie zażywanie narkotyków nigdy nie jest w pełni bezpieczne. To czy chcecie podjąć zależy od ciebie i dziewczyny.

Dah

Rejestracja: 2012
  • 160 / 25 / 0


10mg hometa na pewno jest bezpieczniejsze dla serca niż porządne nawpierdalanie się maku lub syfiastym tłuszczem w domu, wypłukaniem Mg/K. Nigdy po tej substancji nie miałem problemów, jest dość łagodna dla pompy. homet zawszę po 15-20min już był załadowany a trafił mi się raz sort który wszedł po 40min-1h, był rozciągnięty w czasie i mniej intesywny, bez uderzeń fazy, z większym bodyloadem, w przypadku 3 współtripowiczów treść żołądka na to nie wpłyneła. Ostatnio na neuro widziałem też trip raport właśnie z takim długim ładowaniem. Teraz jak pomyślę to przypominał trochę homipta, czyżby takie wałki szły? :D

ges

Rejestracja: 2015
  • 59 / 2 / 0


Mała dawka dla drobnej dziewczyny i nie powinno nic być, też zawsze myślałem że mam problemy z sercem.
Ja na pierwszy raz brałem 15 miligram i chociaż z tego co czytam to dla was to mało i nie mam startu i wszyscy mowicie że branie za mało nie ma sensu, to właśnie ja bym to nazwał ostrożnoscią i odpowiedzialnością, te 15milgram dało mi dość wyraźnie odczułem efekty, właśnie takie jak wymieniacie, przy zerowym niemal zmianie tętna/pulsu. Na drugi raz zatem nie zawaham sie wziąć 30.
Rejestracja: 2007
  • 50 / 3 / 1


kiedyś miałem sort, gdzie wystarczyło polizanie nożyka, którym dzieliło się dawki(1-3mg?) żeby weszło zaskakująco dobrze, innym razem trafiał się sort gdzie 25mg było mało. Czym bielszy tym lepszy, stare, przeleżakowane sorty też działają, ale wg mojej opinii mniej jest w nich OEV/CEV, a więcej psychodeliki w myślach.
Rejestracja: 2014
  • 47 / 5 / 0


Żałuję, ze przed 1 lipca zamówiłem tylko 0,25 A sprobowanie, wtedy kosztowało to jakieś 25-30zl, ostatnio usłyszałem cenę 100zl za 100mg, toż to skandal! Wszędzie takie chore ceny czy ja po prostu trafiam na takie? Marzy mi się znów trip na tym ^^
Rejestracja: 2015
  • 38 / 1 / 0


Idzie dostać jeszcze dobrego ho-meta na torze?
Rejestracja: 2007
  • 50 / 3 / 1


na torze na pewno, tylko trzeba czytać feedbacki no i pewnie drogo. Ale ostatnio pozamykali sporo dobrych marketów. Co do rozbieżności cen to pamietam jak w jednym shopie 50mg kosztowało kolo 35zl a w innym 1g 160zl, jakościowo podobne :) teraz pozostaje chyba tylko tor i zawyżone ceny.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 32 / 3 / 0


Jakimś cudem ominął mnie cały hype na proroka i nie miałem okazji spróbować go za czasów jego legalności, a tak się składa, że wpadł mi ostatnio do samary. Mam za sobą tripy na ayahuasce, 4-AcO-DMT (o dziwo trip mnie przerósł pomimo opisów jego lekkości, winą obarczam nieudane s&s i wiadomość którą otrzymałem podczas jego trwania) oraz 4-HO-MiPT. Chciałbym wreszcie czegoś leciutkiego i przyjemnego, bez głębokich życiowych zmian. homet będzie dobry do takich celów?

Zapytam o dawkowanie, chociaż przeczytałem temat i dział "how to" to zastanawia mnie skąd rozbieżności pomiędzy dawkowaniem z tripsita gdzie 20mg to już mocne strong, a według opisu na hyperrealu 25mg to taka dawka akurat. Tripsit mnie nigdy nie zawiódł i dawkowanie zazwyczaj się sprawdzało, nie chciałbym więc uderzać w górna granicę strong, tylko w dawkę średnią, byle nie bardzo słabą. Ile zalecacie? 15mg byłoby dobre?
Posty: 912 Strona 86 z 92
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości