3-MeOMC; 3-MOMC; izometedron

Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Czy próbował ktoś z Was brać to w ciągu? Jakieś efekty uboczne zauważyliście?
  • 1842 / 177 / 0

necrokarol pisze:
dziwne ja miałem sorcik od pojedynczego
5g poszło w nockę
ale działało bardzo podobnie do 3mmc tylko dawki były zdecydowanie większe
generalnie tu większość jest przećpana chyba :D
Ty nie jesteś przećpany wcale, 5g w jedną nockę, nie no co Ty, wcale przećpany nie jesteś :nuts:

Ludzie, dajcie info jak tam to coś klepie, czy jest dalej takie nieobliczalne, że raz kopnie, a raz nie. Bo za pierwszym razem identycznie jak trójka mnie klepło, a za drugim wcale. Gdyby klepało normalnie, to byłby to najlepszy zamiennik trójeczki.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Policjanci handlowali narkotykami i pomagali przestępcom

Trzech byłych policjantów z Bogatyni i Zgorzelca zostało oskarżonych o udział w zorganizowanych grupach przestępczych zajmujących się obrotem narkotykami. Według prokuratury mieli też przyjmować łapówki. Grozi im do 20 lat więzienia!
  • 44 / 1 / 0

myślicie, że to dobry beta-keton na pierwszy raz? od jakiegoś czasu mnie bardzo korci, by spróbować, ale nie wyrobiłem się przed delegalizacją
  • 297 / 2 / 0

@UP
Nie bierz kurwa bieda ketonów, mówię poważnie %-D

A jak już chcesz brać to na pewno nie to. Pierdolnij Hexen od szanowanego sprzedawcy.

Tego gówna było kilka sortów. Jak próbowałem w marcu/kwietniu tego roku to coś tam było czuć ale chujnia w sumie. Później nie próbowałem, z kolei kilku użytkowników pisało o tym, .że ich porobiło solidnie.
  • 1842 / 177 / 0

Podbijam temat, żeby szczury wiedziały, co badać po delegalizacji tych zjebanych chlorów. Czekam na relacje :listen:
  • 418 / 20 / 0

Wystaczy zrobic zapas chloro zabawek. Do nich dodac to i jest fajnie. Sama substancja jest mega okrojoną wersje 3mmc. E
Ale w miksie jest calkiem miło.
  • 1842 / 177 / 0

Meomc jak klepnie to jak trojka, ale dlaczego czasem nie klepie ;f?
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Mialem raz sampla 250mg, zjadlem w przeciagu 15 min chyba w 3 rzutach(sniff) bo nic nie klepalo, i tak sie skonczyla ta zabawa ze nic nie poczulem i docpalem sie pentadronem z tego co pamietam.
  • 396 / 28 / 0

Kto ma w ofercie ?
  • 1842 / 177 / 0

tak
Wróć do „Katynon, metedron i inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata