MDEA - wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

• 308 / 1 / 0

MDEC to etylon (ethylon)
  • 1530 / 1 / 0

Chciałem zadać właśnie to samo pytanie :) Jeżeli byłby to legal to nie powinno być jakis większych problemów z zakupem materiału dobrej jakości. Oczywiście będąc w Czechach.

edit:
a jak się mają sprawy z neurotoksycznością? Na wiki jest informacja, że MDA jest prawdopodobnie bardziej neurotoksyczne od MDMA, ale o MDEA nic nie ma. Kiedyś jednak słyszałem, że też jest bardziej neurotoksyczne.
Ostatnio zmieniony 02 września 2011 przez John Stuart Mill, łącznie zmieniany 1 raz.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Marihuana, która ma trafić do polskich aptek, jest jeszcze w Niemczech

Partia suszu - 7 kilogramów marihuany - nadal czeka na zgodę na eksport od niemieckiego odpowiednika polskiego inspektoratu farmaceutycznego.Kolejnym problemem z dostępnością może być jej wysoka cena.
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 62 / 0

Czy Freebase MDE można zapodać jakoś inaczej niż palenie ?
Doustnie pewnie nie zadziała ? :(
  • 308 / 1 / 0

czy każdy kryształ MDA/MDEA/MDMA można podawać iv? jak wysterylizować roztwór?
  • 1877 / 13 / 0

Modyfikowany_Bigos to ze cos jest freebase nie znaczy ze nie działa oralnie , Prosty test jak sprawdzic czy będzie działać o którym sie dowiedziałem dziś . Spróbuj rozpuścić MDEA w wodzie jeśli rozpusci sie całkowicie to znaczy ze będzie mieć normalna biodostępność jak HCL przy oralu , jeśli zaś będą kłopoty z rozpuszczeniem to znaczy że będzie mieć słabą biodostępność i zostaje ci waporyzacja albo przerobienie do soli , sprawdzone na freebasie TMA-6 i fenazepamu wszystko gra jak należy ;-)
Dlatego właśnie takie NBOMe freebase są całkowicie nieaktywne oral .
  • 138 / 5 / 0

jakis czas temu dostalem 10g MDEA do testow, niebieskie krysztaly. w dzialaniu calkiem fajne ale startu do prawdziwego MDMA a juz do MDA to nie wspominam. faza bardzo rozleniwiajaca, lozkowa. do klubu sie nie nadaje w ogole. poza tym po 3 kapsie rozbolaly mnie kiszki. nie polecam brac od razu takiej ilosci - nie kazdemu moze sie spodobac. ja wiecej nie sprobuje na pewno. chyba, ze w mixie z MDA / MDMA.
  • 1530 / 1 / 0

Sprawdź z fetą.
  • 189 / 2 / 0

z fetą to jest idealny mix :)
  • 60 / 1 / 0

05 grudnia 2011tripman pisze:
jakis czas temu dostalem 10g MDEA do testow, niebieskie krysztaly. w dzialaniu calkiem fajne ale startu do prawdziwego MDMA a juz do MDA to nie wspominam. faza bardzo rozleniwiajaca, lozkowa. do klubu sie nie nadaje w ogole. poza tym po 3 kapsie rozbolaly mnie kiszki. nie polecam brac od razu takiej ilosci - nie kazdemu moze sie spodobac. ja wiecej nie sprobuje na pewno. chyba, ze w mixie z MDA / MDMA.
Ostatnio natrafiłem Wawie na piksy - pomarańczowe roleksy i wydaję mi się, że były właśnie na MDEA. Powód? Identyczny stan, który opisujesz. Zarzuciłem pół w klubie i mnie tylko zamuliło. Wchodziło dłużej niż zwykle, a jak już weszło to nie czułem żadnej euforii ani energii do tańca. Chciało mi się tylko spać. Sprawdziłem tabsę odczynnikiem marquisa i wykazało mi MDxx, ale MDMA to na pewno nie było. więc stawiam właśnie na to MDEA. Niektórzy moi znajomi mieli identyczny stan "zamulenia", inni z kolei zachwalali i normalnie się bawili. Ja tej przygody nie wspominam dobrze i więcej nie tych piksów. Jeśli faktycznie były na MDEA to nie polecam tej substancji - faza duuużo gorsza od prawdziwego MDMA...
  • 441 / 9 / 0

czy MDE uwalnia serotonine tak samo jak MDMA? czy mozna zarzucać częściej? Czy dziala po dniu-dwoch też na granicy placebo jak MDMA?

dawkowanie? wyzsze niz MDMA? Dawka ktora da mocną banie?
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata