LSD + Benzodiazepiny

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.

Użytkownik zbanowany
  • 1215 / 6 / 0

Oczywiście, że 2mg :) Tolerki na benzosy nie mam. Klony na mnie zbytnio nie działają (nawet w połączeniu z alko), czuje ich działanie jedynie przy trampku. A to, że mi osłabiły faze to mogła być tylko autosugestia, sam nie wiem.

• 129 / 4 / 0

[quote="xxxzzzxxx"]
Oczywiście, że 2mg ]

to ja nie czuje w ogole estazolamu
diazepam troche
klony --> :o)

Śląskie: Narkotyki w świątecznej bombce zawieszonej na lusterku. Kierowca audi zatrzymany

46-letni mieszkaniec Zabrza przewoził w swoim audi narkotyki. Dla niepoznaki schował je w świątecznej bombce zawieszonej na lusterku. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

• 611 / 4 / 1

Na bad tripa nie polecałbym benzodiazepin, najlepszym rozwiązaniem jest wtedy podanie chlorpromazyny, która skutecznie zatrzymuje LSD.Więc - albo trip bez bezno (chyba że na zejściu kwasa jak wspominał pilleater), albo przerywanie działania LSD kiedy nastapi bad trip za pomocą chlorpromazyny.

• 913 / 11 / 0

diazepam czy klonazepam, w odpowiednich dawkach wylaczaja kwasa. pilleater twierdzi, ze sa dobre na zejscie bo pozwalaja wylajtowac, ale on pisze o srednich czy malych dawkach. 30mg diazepamu, czy 4mg klona (bez tolerki) po prostu skasuje kwas i nie ma chuja we wsi.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata