AL-LAD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 30 / / 0

Dwu letnie podziałają? Słyszałem że szybko degradują.
  • 4 / / 0

Próba poznania przyczyny problemu - nerwica.
0.5 kartona na start. Doswiadczenie z psycho 0.
Co się po tak małej ilości mogę spodziewać? Z tego co wyczytałem na forum to widzę, że śmiało moge sztukę brac ale jestem przezorny wole zacząć od słabych dawek.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Zatrzymany do policji: Tata dosypuje mi narkotyków do jedzenia

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju tymczasowo aresztował 36-latka, podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków...
  • 15 / / 0

Lepiej zrobić "próbę uczuleniową", niż potem żałować. Jeśli wszystko będzie ok to następnym razem możesz myśleć o większej dawce.
  • 4 / / 0

Na ,,próbę uczuleniową" 0.5 kartona jest ok ? Czy startować od 1/4 ? X stron wcześniej wyczytałem, ze dla nowicjusz 1/8 jest juz odczuwalna
  • 2982 / 136 / 0

Pol kartona allada to marnotrastwo. W moim odczuciu caly karton to marnostrastwo nawet. Ja zawsze jem poltoraj i jest idealnie.
  • 838 / 66 / 0

Zadziała to na mnie jak pół h temu wziąłem Klonazolam + jestem w ciągu + 4 dni temu brałem rolki + max tydzień temu MDMA ?
Jeść czy odpuścić zejść na pregabie i walnąć za tydzień?
Wrzuciłbym np. koło 22-23.
  • 637 / 138 / 0

Walnij za tydzień, chyba że masz kilka kartonów pod ręką w innym wypadku będzie słabo. MDMA nie ma tu wiele do rzeczy, ale benzo już tak.
  • 838 / 66 / 0

To prawda, że jaszczury przestają to produkować? Słyszałem raz, że tak, a później, że nie i sam nie wiem.
Fanom mocy się nie spodoba, ale ja bardzo lubię za tą jedyną w swoim rodzaju subtelność + nie obciąża mi organizmu jak np. 1p-LSD (tu winię propyl - wszystko co propylowe tak na mnie działa: DPT, 2CP). Szkoda by to stracić. Zdaje się wraz z LSZ no poza LSA i OFC LSD pierwszy dostępny lizerg RC.
  • 145 / 4 / 0

Idealnie się komponuje z 1p. 3/4 1p i pół allad idealny trip
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata