Do weterynarza!
Autor nie zachował podstawowych zasad BHP.
Kurwa mać w pomieszczeniu gdzie się ćpa nie mają prawa znajdować się żadne zwierzęta. A jak jakiś pierdolony idiota uważa inaczej to chętnie wytłumaczę mu w kilku podpunktach dlaczego robi źle i jest zwykłym skurwysynem. Koniec tematu.
A tak poważnie to jeśli szczurek był rzeczywiście cienki i niedługi, bo to określenia wybitnie względne, to raczej nic nie powinno się stać. Dać mu dużo wody i tyle chociaż teraz to już po wszystkim i tak, też czekam na update ale coś czuję, że się nie doczekamy.
Drugi żart: myślałem że kot w rozumieniu metkatynon hehe
Kota bardzo trudno struć, przeważnie rzyga sam jak czuje że coś jest nie tak.
Ja bym się nie przejmował poza tym pół cienkiego szczura to mało
Trzeba było profilaktycznie zaaplikować adekwatną do masy ciała na dawkę rolki albo innego benzo.
Trzeba mieć z głową żeby jechać do weterynarza i mówić że ćpało się amfe i kot się poczęstował
"Rutyna to rzecz zgubna "
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany
Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.
