KOKAINA - Miasto, Cena, Opis

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 581 / 80 / 6

@up Chwalisz się czy żalisz? Serio, bardziej narzekasz, żeś biedny czy próbujesz udawać fajnego, bo dostałeś od wieśniaka paco na wakacjach w panamie?
%-D
Tyle koks kosztuje. Tutaj. I będzie miał gro zwolenników póki zjazd po tym pozwala prezentować się właściwie w garniturze w pracy dnia następnego.

[mention]Oposhit[/mention] Zmień źródło człowieku, koks nie jest skałką po której trudno spać. Nie kłóć się. Po prostu naucz się od kogoś, kto wie, że się mylisz. Lepiej kup hexen z doposklepu, przynajmniej oszusta nie nakarmisz, a dostaniesz może nawet to samo.

1. Wrocław
2. 300-400/0,9-1.0
3. Mocny chrzanowy, może i tą benzyną było czuć, ale ja osobiście jej nie wyczułem. Inni tak.
4. Grudki trudne do rozkruszenia, wilgotnawe, warto przypalić zapalniczką przed podzieleniem, ułatwia sprawę.
5. 6/10? Nie jestem miarodajny, ale wydaje mi się, że w londynie jednak mniej żałowałem wydawać na to hajs, choć w głowie cebulacki przelicznik walutowy czasem się uaktywniał
6. W sumie łatwy, dość ogólny dostęp, ale to wiadomo, zależy od kręgu, krążka i punkciku.
  • 7502 / 922 / 0

Dokładnie - próbuję udawać fajnego : )

To nie było "Paco od wieśniaka" - normalny towar kupiony w Chile - tyle tam kosztuje (nie wiem, jak na Panamie). W życiu nie dałbym 350 za coś, co wcześniej kupowałem za 5 razy mniej - logiczne?

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Zmora Berlina – „kokainowe taksówki”. Coraz więcej zgonów

Berlińska policja walczy z „kokainowymi taksówkami”. Liczba samochodów dostarczających narkotyki „na telefon” do domu ciągle rośnie.
  • 1 / / 0

1. Gdańsk
2. 300
3. Lekki chrzanik
4. wilgotne grudki
5.6/10 - jakość spadła
6. Ja w swoim kręgu
7. Najlepszy z Trójmiasta miałem okazję testować z Gdyni. [cut] wycięto nieregulaminową treść~Duce
  • 1 / / 0

Niedlugo wracam z emigracji z UK do Wroclawia.

Jak obecnie prezentuje sie jakosc?
  • 2376 / 46 / 0

Londyn, fishcale ~ 75% (na moje zezowatowne oko-lohi-empiryzm w postaci 7,5/9,5 ), 0£. :*)
  • 3 / / 0

Po ile obecnie w Kato?
  • 49 / 4 / 0

1. 3city
2. 300 za 1g które było 0.75
3. było to brane pierwszy raz od nowo poznanego typa, gdyby nie ta przycinka to było by wszystko okej, biała grudka mieniąca się (twarda), z zewnątrz nie pachniało jakoś super dopiero w nosie wyczuwalny rozpuszczalnik i trochę chrzanik do tego dopite kilka kropli alko i było naprawdę bardzo fajnie, robiło tak jak powinno robić zaspokojenie gadana ciśnienie na następnego lina ogólnie bardzo przyjemnie
4. łatwa dostępność jest wtedy jak masz kontakty :)
5. 7/10
  • 7 / / 0

1. Wrocław
2. 200 / 0.8g
3. Ostry, chrzanowy
4. Biała, wilgotna grudka
5. 8/10
6. Średnio
7. Cena bardzo dobra za tę jakość (choćby w porównaniu z tym, który zdarzyło się mieć w Wawie), efekt na gadanie, otwartość. Chęć ponownego wciągnięcia silna, bo i dość szybko puszczało jak na moje doświadczenia, chociaż to może przez to, że tak ładnie pachniał :)
  • 1673 / 213 / 0

1. Darknet
2. ok 300zł/g
3. chrzan łasabi, benzyna, rozpuszczalnik
4. Białe błyszczące, lekko lepie grudki
5. Pierwszy raz z koksem.. chyba działa jak powinien, więc 10/10
6. Łatwo
7. Brak
  • 1 / / 0

A w Łodzi lub okolicach istnieje szansa dostania dorej koki... ? Bo ostatnio same wałki...
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata