Od kodeiny do heroiny

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 990 / 18 / 0

Moja podróż wgłąb piekła opisana poprzez zebranie kluczowych postów z ostatnich dwóch lat:

http://pokazywarka.pl/heroina/

;-)

[wstawiłam nowego linka - v.]
Ostatnio zmieniony 24 lutego 2010 przez vester, łącznie zmieniany 1 raz.

• 186 / 2 / 0

Urzekaja mnie te historie hyperrealowe. Kilka takich innych historii szybkiego wzlotu i upadku mi zapadlo w pamiec: c0deine, zielona i wczoraj pieknie bandzior po bandzie polecial :)

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Marihuana na uczelni

Oakton Community College położony w miejscowości Des Plaines, na przedmieściach Chicago, jest pierwszą uczelnią w Illinios, która oferuje program akademicki ukierunkowany na medyczną marihuanę.

• 401 / / 0

zryta czapa jestes xxxzzzxxx %-D

za to fajnie swiecisz przykladem czego NIE robic aby tak skonczyc :-) tj nie napierdalac ciagow przedewszystkim i nie dopuszczac do rosniecia tolerki

Użytkownik nieaktywny
  • 375 / 2 / 0

Ło, normalnie dokument o uzależnieniu. Robi wrażenie, tak ku przestrodze.

[quote="popjerdol"]
za to fajnie swiecisz przykladem czego NIE robic aby tak skonczyc ]
Nie wydaje mi się, żeby to było takie łatwe i oczywiste.

• 401 / / 0

w teorii jest. gorzej z praktyka.

• 186 / 2 / 0

xzx jest najlepszym przykladem tego co nie chcial jebac ciagow!

• 1766 / 10 / 0

hehe, już od dłuższego czasu chodzi mi po głowie zbiór "posty wybrane", może by ktoś nawet wydał takie opracowanie, tyko trzeba by pomyśleć o jakiejś nowoczesnej oprawie itp, teraz takie duperrele modne (vide "sramotność w sieci").

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 23 / 0

To calkiem dobry pomysl, moznaby sie zgadac z jakims monarem, czy inna instytucja jako sponsorem, opracowac to ladnie, wydac i kosic kase(czesc odprowadzic na konto hypera, a reszte przecpac :D ).

• 3534 / 18 / 0

[quote="świetliste macki kosmicznej jaźni"]
To calkiem dobry pomysl, moznaby sie zgadac z jakims monarem, czy inna instytucja jako sponsorem, opracowac to ladnie, wydac i kosic kase(czesc odprowadzic na konto hypera, a reszte przecpac ]

po co dawać coś hyperowi, wszystko przećpać

• 369 / 2 / 0

czytalem jednym tchem, jak dobra ksiazke...
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata