Kodeina - Thiocodin

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 12 / / 0

prosze o szybka odpowiedz. trzeba robic ekstrakcje thicodinu zeby cos kleplo czy wystarczy zjesc cale tabletki bez nadmiernej szkody dla organizmu? musze to wiedziec bo nie mam mozliwosci zrobienia ekstrakcji a mam ochote cos przystukac

Na hypciu pisze ze thicodin lepiej sobie odpuscic...eh
Ostatnio zmieniony 05 stycznia 2007 przez C18H21NO3, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 88 / / 0

Po co robić ekstrakcje, nie zawiera nic bardzo szkodliwego co innego jakby był tam paracetamol
przypomnialem sobie ze wdupcalem to jak bylem chory po 150mg nic po 300 tez nic po 450 tylko male zrenice mialem nie wiem czy inne leki zawierajace kodeine mnie kopia np antidol bo nie wdupcalem ale jestem cyborgiem wiec moze to kopie ale gdzies widzialem ze ktos pisal ze jest slabsze niz antidol

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Leczenie marihuaną: Czy polscy lekarze są na to gotowi?

Polscy pacjenci są zainteresowani leczeniem marihuaną, natomiast polscy lekarze nie są przygotowani do współpracy z chorymi w tym zakresie – mówili eksperci podczas międzynarodowej konferencji „Etyczne, psychologiczne i praktyczne aspekty medycznych zastosowań marihuany”, która odbyła się 30 stycznia w Warszawie.

• 25 / / 0

Z moich doświadczeń wynika że kopie tak jak antidol, tylko najpierw trzeba pokruszyć tabletki i rozpuscic je w wodzie, z całych kodeina sie za wolno uwalnia.

Użytkownik nieaktywny
  • 533 / 4 / 0

kobyle_caco pisze :
Z moich doświadczeń wynika że kopie tak jak antidol, tylko najpierw trzeba pokruszyć tabletki i rozpuscic je w wodzie, z całych kodeina sie za wolno uwalnia.

Nawet pokruszony i rozpuszczony kopie trochę słabiej niż ekstrahowany Antidol. Sprawdzone na sobie samym. Pozatym trochę szkoda żołądek rozwalać sulfogwajakolem...

Użytkownik nieaktywny
  • 39 / / 0

Pocisk pisze :
przypomnialem sobie ze wdupcalem to jak bylem chory po 150mg nic po 300 tez nic po 450 tylko male zrenice mialem

to mogło być tak, że dokładałeś co pewien czas, np po 2 godzinach, a kodeina dołożona nie działa.

ja też potwierdzam że słabiej kopie od antidolu. i zaparcia są bardziej jebitne.

Użytkownik nieaktywny
  • 88 / / 0

nie jadłem w pierwszy dzień 150 w drógi 300 i 3 - 4dni później 450mg
ale wiesz nie sugeruj sie tym bo jestem cyborgiem i mało co mnie rusza ;(

Użytkownik nieaktywny
  • 533 / 4 / 0

KodeinowaKanapka pisze :
to mogło być tak, że dokładałeś co pewien czas, np po 2 godzinach, a kodeina dołożona nie działa.

No, ale jak się dołozy po 6-7h to działa jak należy :>

Użytkownik nieaktywny
  • 287 / 3 / 0

No, ale jak się dołozy po 6-7h to działa jak należy :>

Zawsze myślałem, że kolejna dawka zadziała prawidłowo dopiero po 24h od ostatniej. Jak brałeś 6-7h po ostatnim przyjęciu to działało tak samo jak po dniu przerwy, czy słabiej? Bo jeśli wszystko było ok, to dobrze wiedzieć :>

Użytkownik nieaktywny
  • 533 / 4 / 0

[quote="khabarakH"]
Zawsze myślałem, że kolejna dawka zadziała prawidłowo dopiero po 24h od ostatniej. Jak brałeś 6-7h po ostatnim przyjęciu to działało tak samo jak po dniu przerwy, czy słabiej? Bo jeśli wszystko było ok, to dobrze wiedzieć ]

Działało jak należy, ale trochę słabiej... Wiadomo - tolerancja.

• 63 / / 0

Jadlem w swieta kodeine, wlasnie z Thiocodinu, kruszac ja i wsypujac do soku jablkowego. W smaku nawet jescze nie takie zle, wchodzi z 30 min, spoko lightowa bania jest, fajne cieplo wypelniajace cale cialo od wewnatrz, ogolnie spoko lekka euforia (jadlem kazdorazowo po jednym opakowaniu Thiocodinu). Zarzucalem codziennie przez 4 dni i zauwazylem, ze juz 3 dnia faza byla lzejsza, a 4 to juz w ogole dosyc lekko odczuwalna. Czyzby taka szybka tolerancja?? Dodam ze to byl moj pierwszy raz z kodeina i wybralem Thiocodin, bo nie bardzo mialem jak przeprowadzic ekstrakcjie z Antidolu.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata