Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6416 • Strona 1 z 642
  • 12 / / 0
prosze o szybka odpowiedz. trzeba robic ekstrakcje thicodinu zeby cos kleplo czy wystarczy zjesc cale tabletki bez nadmiernej szkody dla organizmu? musze to wiedziec bo nie mam mozliwosci zrobienia ekstrakcji a mam ochote cos przystukac

Na hypciu pisze ze thicodin lepiej sobie odpuscic...eh
Ostatnio zmieniony 05 stycznia 2007 przez C18H21NO3, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 88 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: Pocisk »
Po co robić ekstrakcje, nie zawiera nic bardzo szkodliwego co innego jakby był tam paracetamol
przypomnialem sobie ze wdupcalem to jak bylem chory po 150mg nic po 300 tez nic po 450 tylko male zrenice mialem nie wiem czy inne leki zawierajace kodeine mnie kopia np antidol bo nie wdupcalem ale jestem cyborgiem wiec moze to kopie ale gdzies widzialem ze ktos pisal ze jest slabsze niz antidol
Uwaga! Użytkownik Pocisk nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 25 / / 0
Nieprzeczytany post autor: kobyle_caco »
Z moich doświadczeń wynika że kopie tak jak antidol, tylko najpierw trzeba pokruszyć tabletki i rozpuscic je w wodzie, z całych kodeina sie za wolno uwalnia.
na tropie marzeń jak szalony detektyw...
  • 528 / 21 / 0
Nieprzeczytany post autor: codeine »
kobyle_caco pisze:
Z moich doświadczeń wynika że kopie tak jak antidol, tylko najpierw trzeba pokruszyć tabletki i rozpuscic je w wodzie, z całych kodeina sie za wolno uwalnia.
Nawet pokruszony i rozpuszczony kopie trochę słabiej niż ekstrahowany Antidol. Sprawdzone na sobie samym. Pozatym trochę szkoda żołądek rozwalać sulfogwajakolem...
Uwaga! Użytkownik codeine nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 39 / 1 / 0
Pocisk pisze:
przypomnialem sobie ze wdupcalem to jak bylem chory po 150mg nic po 300 tez nic po 450 tylko male zrenice mialem
to mogło być tak, że dokładałeś co pewien czas, np po 2 godzinach, a kodeina dołożona nie działa.

ja też potwierdzam że słabiej kopie od antidolu. i zaparcia są bardziej jebitne.
Uwaga! Użytkownik KodeinowaKanapka nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 88 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: Pocisk »
nie jadłem w pierwszy dzień 150 w drógi 300 i 3 - 4dni później 450mg
ale wiesz nie sugeruj sie tym bo jestem cyborgiem i mało co mnie rusza ;(
Uwaga! Użytkownik Pocisk nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 528 / 21 / 0
Nieprzeczytany post autor: codeine »
KodeinowaKanapka pisze:
to mogło być tak, że dokładałeś co pewien czas, np po 2 godzinach, a kodeina dołożona nie działa.
No, ale jak się dołozy po 6-7h to działa jak należy :>
Uwaga! Użytkownik codeine nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 287 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: khabarakH »
No, ale jak się dołozy po 6-7h to działa jak należy :>
Zawsze myślałem, że kolejna dawka zadziała prawidłowo dopiero po 24h od ostatniej. Jak brałeś 6-7h po ostatnim przyjęciu to działało tak samo jak po dniu przerwy, czy słabiej? Bo jeśli wszystko było ok, to dobrze wiedzieć :>
Uwaga! Użytkownik khabarakH nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 528 / 21 / 0
Nieprzeczytany post autor: codeine »
[quote="khabarakH"]
Zawsze myślałem, że kolejna dawka zadziała prawidłowo dopiero po 24h od ostatniej. Jak brałeś 6-7h po ostatnim przyjęciu to działało tak samo jak po dniu przerwy, czy słabiej? Bo jeśli wszystko było ok, to dobrze wiedzieć ]

Działało jak należy, ale trochę słabiej... Wiadomo - tolerancja.
Uwaga! Użytkownik codeine nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 60 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: Radar »
Jadlem w swieta kodeine, wlasnie z Thiocodinu, kruszac ja i wsypujac do soku jablkowego. W smaku nawet jescze nie takie zle, wchodzi z 30 min, spoko lightowa bania jest, fajne cieplo wypelniajace cale cialo od wewnatrz, ogolnie spoko lekka euforia (jadlem kazdorazowo po jednym opakowaniu Thiocodinu). Zarzucalem codziennie przez 4 dni i zauwazylem, ze juz 3 dnia faza byla lzejsza, a 4 to juz w ogole dosyc lekko odczuwalna. Czyzby taka szybka tolerancja?? Dodam ze to byl moj pierwszy raz z kodeina i wybralem Thiocodin, bo nie bardzo mialem jak przeprowadzic ekstrakcjie z Antidolu.
Back inna' town
ODPOWIEDZ
Posty: 6416 • Strona 1 z 642
Artykuły
Newsy
[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.

[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.