Kodeina + Klonazepam

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 1455 / 231 / 154

Zależy od tolerancji. Samo 4 mg klona to naprawdę duża dawka (chyba że masz już tolerkę na benzo), a podbijanie kody tak wysokimi dawkami mija się z celem. Nie wiem też, jaka dawka kody Cię klepie. W dodatku łączysz opio i silną benzodiazepinę z alko (jedno piwo, ale synergia z klonem). Standardową dawkę kody zmniejsz nieco, a klon 0,5-1 mg. Chyba że rzeczywiście masz sporą tolerancję na benzo.
  • 29 / 2 / 0

Ja jem klonów 2jek i wszystko git tylko język się płaczę.. A o alprze nie wspomnę. Zawsze to mieszkałem z Coda tak 2 opak po. 10 thio i z 2 butle syropu ale chuj trafial

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Biała rzeka: Katastrofa ekologiczna w Londynie z powodu kokainy?

Jakiś czas temu naukowcy badający na zlecenie władz Tamizę zauważyli, że żyjące w niej węgorze wykazują wysoką aktywność...
  • 109 / 11 / 0

klony i koda to jest strzal w dziesiatke. Miks zaliczany jeszcze do lekkich dragow mozna podbic DXM w odpowiedniej do masy ciala dawce.
  • 382 / 7 / 0

Potwierdzam, po 2 latach abstynencji wrzuciłem jakieś 500mg kody + 2mg klona i wiadomości na telefonie pisałem po 30 min jedną.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 57 uczestników Wejdź na czata