Kodeina + Klonazepam

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 1669 / 271 / 154

Zależy od tolerancji. Samo 4 mg klona to naprawdę duża dawka (chyba że masz już tolerkę na benzo), a podbijanie kody tak wysokimi dawkami mija się z celem. Nie wiem też, jaka dawka kody Cię klepie. W dodatku łączysz opio i silną benzodiazepinę z alko (jedno piwo, ale synergia z klonem). Standardową dawkę kody zmniejsz nieco, a klon 0,5-1 mg. Chyba że rzeczywiście masz sporą tolerancję na benzo.
  • 29 / 2 / 0

Ja jem klonów 2jek i wszystko git tylko język się płaczę.. A o alprze nie wspomnę. Zawsze to mieszkałem z Coda tak 2 opak po. 10 thio i z 2 butle syropu ale chuj trafial

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Informacje są dla mózgu jak pieniądze i narkotyki. Albo jak przekąski – twierdzą badacze z Berkeley

„Dla mózgu informacja jest nagrodą samą w sobie, niezależnie od tego, czy jest użyteczna. Tak samo, jak nasze mózgi lubią puste kalorie z fast-foodów, mogą też przeceniać informacje, które poprawiają samopoczucie, choćby nawet nie były użyteczne.”
  • 252 / 19 / 0

klony i koda to jest strzal w dziesiatke. Miks zaliczany jeszcze do lekkich dragow mozna podbic DXM w odpowiedniej do masy ciala dawce.
  • 387 / 7 / 0

Potwierdzam, po 2 latach abstynencji wrzuciłem jakieś 500mg kody + 2mg klona i wiadomości na telefonie pisałem po 30 min jedną.
  • 252 / 19 / 0

To samo okolo 6 blistrow plus jedna tabletka klon 2mg i jest git oczywiscie Wam polecam nie wiecej niz trzy blistry thiocodinu.

Ps kodeina jest wrecz stworzona pod klona
  • 7241 / 706 / 0

Ja do 150 mg kodeiny wrzucałem 1 mg-2 mg klona i miałem niezły nodding.
  • 825 / 106 / 0

Normalna osoba po takiej ilości nie ma co liczyć na nodding, ja też kiedyś myślałem że po 300 mg kody i dwóch piwach miałem noddy, a to po prostu przysypiałem. Dopiero 50 mg morfiny + 1 mg klona pokazało mi co to naprawdę jest nodding.
  • 1669 / 271 / 154

@IceN1N3 Wiele zależy też od masy ciała, metabolizmu, no i przede wszystkim tolerancji. Taka dawka rzeczywiście może niekiedy wywołać noddy, zwłaszcza u osoby chudej i bez tolerki. Chociażby ja mam polimorfizm CYP2D6 i lata temu robiły mnie naprawdę malutkie dawki kody.
  • 825 / 106 / 0

Nie mówię, że to niemożliwe, tylko że niecodzienne. Istnieje też różnica między opiatowym noddingiem, a przysypianiem spowodowanym zagryzieniem kody końską dawką benzodiazepin.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata