Klemastyna

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 284 / / 0

Na mnie działała dość silnie sedacyjnie i to w dawce 1mg. Nie widzę powodu żeby nie można było jej używać do zbijania fazy itp.
  • 798 / 6 / 1

Stosowałem jak miałem problemy ze skórą. Potwierdzam może się przydać do czegoś w wyższych dawkach. W skutkach niepożądanych można zobaczyć min: upośledzenie sprawności psychofizycznej, senność, otępienie. ;-)

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

KAS i CBŚP udaremniły największą od lat próbę przemytu narkotyków w UE

Ogromne przedsięwzięcie, ale też i sukces odnieśli funkcjonariusze KAS i CBŚP rozbijając grupę przestępczą oraz likwidując fabrykę kokainy. Podczas akcji zatrzymano 7 podejrzanych oraz zabezpieczono blisko 2 tony kokainy oraz opium.
  • 2616 / 137 / 0

W dawce 2mg lekko podbija działanie kodeiny, może nie tak mocno jak prometazyna, ale efekt jest widoczny. Działanie antyhistaminowe oceniłbym jako 8/10 (mam alergię na pyłki i inne cuda natury, znalazłem kiedyś w apteczce bo nie miałem nic innego i wyszło że działa całkiem nieźle na tym polu).
  • 765 / 122 / 6

Nazwę córkę... Klemastyna :D Pasuje jak ulał.

Średnio mocno blokuje receptor H1, do tego ma właściwości antycholinergiczne (a więc pośrednio dopaminergiczne), stąd nadaje się na boostera opioidów.

Dawka: 1-2 mg. Dość słabo się wchłania (40%), ale half-life ma rzędu 19 godzin, więc brana chronicznie będzie się kumulować i uprzykrzać życie ciągłym blokowaniem receptorów muskarynowych. Jest inhibitorem CYP2D6, dlatego nie każdy opioid się z nią dobrze komponuje. Testowałem z morfiną i oksykodonem - od razu cieplej %-D
  • 327 / 3 / 0

Przeterminowana o 3 lata zadziała ? nie zaszkodzi ? %-D
  • 2036 / 427 / 155

O 3 lata? Ja bym nie ryzykowała, rok rozumiem, ale nie 3 :-D
  • 13 / / 0

Jak bio dostępność p.o 40% to ile np. pod językowe , donosowe ?
  • 290 / 21 / 0

łe akurat to dostałem. Co z ty można ćpać, a co nie? No i jak z alko na tym?
  • 368 / 42 / 0

W zasadzie wszystko. Z uwagą, że u niektórych zwiększa sedację. Ja nie zauważyłem odczuwalnej zmiany działania alko, może lekką synergię.
  • 109 / 4 / 0

Przetestuje podbicie kody klemastyną dzisiaj. Miejmy nadzieje, że zadziała
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 172 uczestników Wejdź na czata