Jaki wpływ ma amfetamina na kwas hialuronowy w organizmie?

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

:cojest: Witam pytałam wujka duckduckgo o to czy amfetamina ma jakiś włpyw na kwas hialurownowy w organiźmie ale niestety mi nie odpowiedział, wiec pytam was. Powiększałam usta kwasem hialuronowym i zastanawiam się czy amfetamina wpłynie na to negatywnie tzn. czy efekt będzie utrzymywał się krócej bądź czy będą inne skutki uboczne. :nos: :kreska:
Jeśli wybrałam zły dział to przepraszam i będę wdzięczna jeśli przekierujecie mnie na inny :korposzczur:
  • 1 / / 0

Z tego co wielokrotnie widziałam po sobie to nie, nie ma to wpływu na przyswajalność bądź rozpuszczalność kwasu w organizmie. Co do tych pierwszych dni kiedy usta wyglądają jak typowy karp(2-7dni po zabiegu) - odpuść wciąganie, pij dużo wody, wtedy wszystko powinno być ok :)

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Przyszła mama poszła na badania. Wyniki ją przeraziły

W czasie standardowych testów wyszło na jaw, że ciężarna kobieta jest pod wpływem amfetaminy. Oboje byli w szoku, ponieważ nigdy niczego nie zażywała. Okazało się, że przyszłą mamę i jej dziecko truje... ich własny dom.
  • 197 / 13 / 0

Mmmm kaczy dziób?
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata