Jaki wpływ ma amfetamina na kwas hialuronowy w organizmie?

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

:cojest: Witam pytałam wujka duckduckgo o to czy amfetamina ma jakiś włpyw na kwas hialurownowy w organiźmie ale niestety mi nie odpowiedział, wiec pytam was. Powiększałam usta kwasem hialuronowym i zastanawiam się czy amfetamina wpłynie na to negatywnie tzn. czy efekt będzie utrzymywał się krócej bądź czy będą inne skutki uboczne. :nos: :kreska:
Jeśli wybrałam zły dział to przepraszam i będę wdzięczna jeśli przekierujecie mnie na inny :korposzczur:
  • 1 / / 0

Z tego co wielokrotnie widziałam po sobie to nie, nie ma to wpływu na przyswajalność bądź rozpuszczalność kwasu w organizmie. Co do tych pierwszych dni kiedy usta wyglądają jak typowy karp(2-7dni po zabiegu) - odpuść wciąganie, pij dużo wody, wtedy wszystko powinno być ok :)

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Naukowcy znaleźli potencjalne cele leczenia uzależnienia od alkoholu w chorobach wątroby

Choroba wątroby związana z alkoholem (ALD) jest śmiertelną chorobą dotykającą ponad 150 milionów ludzi na całym świecie, bez możliwości leczenia poza przeszczepem. Ale teraz zespół kierowany przez naukowców z Massachusetts General Hospital (MGH) odkrył kluczowe etapy molekularne w ALD, które mogą zapewnić cele w rozwoju terapii farmakologicznej. Ich prace zostały niedawno opublikowane w Proceedings of National Academy of Sciences (PNAS).
  • 210 / 21 / 0

Mmmm kaczy dziób?
  • 4 / / 0

Chyba nie. Nie zauważyłam. PODSTAWĄ WODA
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1345 uczestników Wejdź na czata