jaka temperatura w growbox-ie??

...czyli jak domowym sposobem zrobić: boks, HPS, lampę, wentylację itp.

Moderator: Konopia

Posty: 16 Strona 1 z 2
Rejestracja: 2008
  • 37 / / 0

w moim growbox-ie panuje temperatura 26 stopni.
czy to nie za dużo?????

 

Rejestracja: 2006
  • 69 / / 0

nie
temp. nie powinna przekraczać 29stopni chyba że sztucznie dodajesz co2 wtedy można mieć cieplej.
temp. mierz zawsze na wysokości szczytów.

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Matki przyznały się do palenia marihuany w ciąży. Jakie problemy zgłaszano?

Skutki dotykały dzieci jeszcze przez kilka kolejnych lat. Według nowego badania przeprowadzonego przez University of Colorado Boulder istnieje prawdopodobieństwo, że przez palenie marihuany w ciąży twoje dziecko będzie miało problemy ze snem nawet dziesięć lat później.

 

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 70 / / 0

nie , czytalem ze 30 stopni jest ok ;) wiec 26 to nie za duzo

 

Rejestracja: 2008
  • 37 / / 0

to spoko.... puzniej umieszcze tu projekt swojego growboxa bo chce zebyscie go ocenili i powiedzieli co moge a raczej co powinienem w nim poprawic.... jak narazie roslinka ma kilka centymetrów i ma sie dobrze, interesuje mnie to ze obok roslinki wyrasta nastepna ale jest strasznie mala, ale ksztaltuje sie podobnie jak wieksza.. dziwne....

 

Rejestracja: 2005
  • 461 / / 0

26 to bardzo dobrze ... może dojść do 30 stopni i nie zaszkodzi. Przy nawożeniu roślin co2 max to 34 stopnie jeszcze ważna uwaga im wyższa temperatura powietrza tym bardziej suche powietrze dobra wilgotność dla roślin to 50 - 70%
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2008 przez Mnichu11, łącznie zmieniany 1 raz.

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 2 / 0

Wiec jak sobie veguje sadzonka to mozna jechac z temperatura 18-22St.C przy flo 24-29 st.C starać się nie przekroczyć 31st.C.

 

Rejestracja: 2005
  • 461 / / 0

no 30 stopni ... zauwarzyłem ze rózne odmiany różnie reagują na temperatury skrajne ...

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 472 / 8 / 0

??? Trawa jest bardzo odporna na wachania temperatur - od ujemnych w nocy po bardzo dodatnie w dzień i nie ma dokładnie określonej górnej granicy, jak to niektórzy tu mówia. Zwlaszcza, ze niektore odmiany konopii są bardzo cieplolubne i wysoka temp. im nie przeszkadza. Tak dla pewności to nie przekraczać temp. 40oC oczywiście wszystko zleży od warunków: jakie masz oświetlenie, czy nie przypala Ci szczytów, jak często je podlewasz (woda ze spryskiwacza dość zniacznie obniza temp. w growboxie, zwlaszcza kiedy kwiatki są często dopieszczane :))

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 2 / 0

P-paranoi pisze:
??? Trawa jest bardzo odporna na wachania temperatur - od ujemnych w nocy po bardzo dodatnie w dzień i nie ma dokładnie określonej górnej granicy, jak to niektórzy tu mówia. Zwlaszcza, ze niektore odmiany konopii są bardzo cieplolubne i wysoka temp. im nie przeszkadza.
Jeśli mówisz o gb i szczegolnie dla nich wybrane odmiany zeby byly ladne kwiaty to przymroz lub spusc temperature do 3 stopni masz z glowy z 3 tygodnie vegi jasne nie zginie ale zmarnieje skarlowacieje lub dostanie zgorzelca]
Tak dla pewności to nie przekraczać temp. 40oC oczywiście wszystko zleży od warunków: jakie masz oświetlenie, czy nie przypala Ci szczytów, jak często je podlewasz (woda ze spryskiwacza dość zniacznie obniza temp. w growboxie, zwlaszcza kiedy kwiatki są często dopieszczane :))
[/quote]
Jak co nie przekraczac 38 st.C przy wytwarzaniu bardzo duzej wilgotnosci :)
ehh

 

Rejestracja: 2005
  • 461 / / 0

tak czy inaczej bezpiecznie dla roslin jest nie przekraczać temperatury 30 stopni a minimalnej 15 stopni
Posty: 16 Strona 1 z 2
Wróć do „Młody technik”
Na czacie siedzi 1324 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość