Dysocjanty - harm reduction

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 17 / / 0

Jak robić to z głową? Chcę brać to ok 3-4 razy w tygodniu w dawkach po 20tab, lub 200mg. Słyszałem, że magnez jest dobrym wspomaganiem, oraz Witamina C i E jako antyoksydant. Macie jeszcze jakieś pomysły, żeby móc funkcjonować normalnie i być zdrowym i pełnym energii oraz brać tyle, ile opisałem powyżej?

Dzięki
Coddy
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2017 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono brzmienie tematu
  • 3312 / 312 / 0

Masz proszę Cię Linka do harm reduction dysocjantów:

https://wiki.tripsit.me/wiki/Dissociati ... _Reduction

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Haszysz wart ponad 4 mln zł ukryty w podłodze auta

W sobotę (28.09.2019 r.) funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili ponad 81 kg haszyszu o czarnorynkowej wartości ponad 4 mln zł. Ujawnione narkotyki przewoził obywatel Rosji.
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata