Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 2317 / 236 / 223
https://www.youtube.com/watch?v=ZlUJQtOZeIw

Obadaj ten film video, do tego artykuł o psychodelikach, który wspólnie możecie poczytać. Na pewno mocnymi argumentami na twoją korzyści mogą być takie zdania jak: pomaga w leczeniu zaburzeń depresyjnych itp.

Niestety napisane i poinformowane jest o bad tripach, ale w większości artykułów i tak napotkasz informacje o bad tripie, więc raczej tego tematu też z dziewczyną bym nie omijał, bo może być sytuacja w której ona sama będzie to kopać i się tego dowie, a tobie jeszcze zarzuci, że jej o tym nie powiedziałeś. Więc ja jasno (czarno na białym) przedstawiłbym w racjonalny sposób kilka filmów, nawet te które opisała @CATCHaFALL, a przy okazji materiał np, ten z youtube'a.

Na RadioNaukowe (strona) pod tytułem: Psychodeliki - narkotyk czy potencjalny lek dla umysłu? - znajdziesz sporo informacji w formie pisemnej. Również możesz to przedstawić i wspólnie przegadać ten temat. Teoretycznie to co na filmie, to w formie pisemnej tam jest, tylko na stronie.
The depths are everything.
  • 1495 / 952 / 7
Jest kolejny materiał składający się z czterech odcinków. Każdy oczywiście o możliwościach psychodelików: MDMA, LSD, psylocybina, meskalina (kaktusy)

👉🏻 https://www.netflix.com/gb/title/802298 ... p=81593177

"Używki" – to coś, czego "używamy" ciągle, typu kawa/herbata (tak, to też używki). Żadnego z powyższych, które wymieniłam odnośnie filmów nie da się "używać" codziennie, bo zwyczajnie przestają działać, NIE MOŻNA SIĘ UZALEŻNIĆ. Więc błędna nomenklatura: psychodeliki to nie "używki".

Rozumiem jednak, że chodziło po prostu o to, że sajo są wrzucane do jednego wora przez niedoedukowany ciemnogród, nie ubliżając dziewczynie ofkors.
Tak, czy siak: no nie są i koniec.

Fun fact: na całym świecie są intensywne próby uznania psylocybiny za legalny środek, którym można wyleczyć traumy i depresję, a wszystko pod opieką lekarzy. W Polsce oczywiście możemy pomarzyć, jednakże lista krajów które już to robią się wydłuża.
𝕊𝕥𝕒𝕪 𝕨𝕚𝕝𝕕, 𝕄𝕠𝕠𝕟 𝕔𝕙𝕚𝕝𝕕... 🌙
  • 748 / 102 / 0
17 stycznia 2022Scone pisze:
Jestem od 2-3 miesięcy z laską i prawie wszystko mi w niej pasuje, poza postawą wobec narkotyków.
O ile jestem w stanie zrozumieć o nawet z pożytkiem dla siebie wdrożyć ograniczenie tych hedonistycznych, o tyle nie zgodzę się na rezygnację z sajko.
Jem je i tak tylko kilka razy w roku.
Problem w tym, że ona myśli, że to "narkotyk" i wrzuca je do jednego wora z innymi. Martwi się o mnie.

Zacząłem jej podrzucać jakieś badania nad terapią po grzybach itp, ale to słabo działa, potrzebuję filmu, który w przyjazny dla laika sposób pokaże głębię i korzyści sajko.
Najlepiej, żeby nie było za wiele o batripach itp, bo ona się na tym zafiksuje.
Ma niestety OCD i przez to trochę bardziej uparta jest, dlatego też opcja "daj jej spróbować" odpada definitywnie. Nie forsujcie tego.
Jedyna korzyść dla niej to będzie wtedy kiedy kopnie ciebie w dupę ;) Nie chce to po co jej pchasz na siłę? jak stwierdzi że zakup nelsona i rżnięcie ciebie w kakao będzie fajną opcją to pójdziesz na to? :p ty jesteś w trakcie terapii że jesz grzyby? a no nie, tylko jesz dla zabawy, a tego każdy nie musi akceptować. Jak jesteście krótko to pewnie niedługo ciebie pogoni, bo akurat tolernacja na narkotyki jest bardzo niska wśród ludzi.
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.