Interakcje substancji psychoaktywnych z lekami

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 685 / 0

Oczywiście możesz, ryzyko ZS przy takiej dawce DXM w połączeniu z lekami SSRI/SARI jest minimalne.
  • 168 / 1 / 0

wenlafaksyna i kurkumina z imbirem?
Czy zachodzą jakieś interakcje? Kurkuminę z imbirem zamierzam brać na wyciszenie stanów zapalnych.

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

Zafascynowana kawą chemiczka ujawnia kolejne różnice między cold brew i kawą parzoną na gorąco

Skosztowawszy po raz pierwszy kawy macerowanej na zimno, dr Niny Z. Rao z Uniwersytetu Thomasa Jeffersona nie mogła się oprzeć pokusie zrobienia jej sobie w domu. Rezultat był rozczarowujący, postanowiła więc dokładnie zgłębić różnice między kawą parzoną na gorąco a cold brew.
  • 1950 / 285 / 0

A jak wychodzi kurkuma z SSRI ?

ot:
jest coś takiego jak lewatywa z kurkumy, i podobno ładnie wchodzi
  • 5 / / 0

Rozumiem, że SSRI z emką nie wchodzi w grę, a sama perazyna i karbamazepina z emką? Jaki konkretnie mają wpływ, to mnie interesuje
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 685 / 0

Jak wrzucisz następnego wieczoru, zakładając, że w poprzedni wieczór brałeś perazynę i karbamazepinę - będziesz miał delikatnie stłamszoną jazdę. Nie odstawiaj leków dla lepszego tripowania. Jeszcze jedno, co leczysz perazyną?
  • 5 / / 0

Stany katatoniczne z urojeniami.
  • 164 / 43 / 0

Czy bezpieczne jest branie Tramalu z SARI (trazodon)? Odstawiam esci, odstawienie tego jest szybkie, w przeciwieństwie do trazodonu - i zastanawiam się czy w tym wypadku jest realne ryzyko zespołu serotoninowego? Bo wg ulotki owszem - ale wg ulotki już samo branie ssri z trazodonem jest ryzykowne. No ale kurwa - nie jestem 80letnią staruszką, brałem 20mg esci i 300mg trazodonu i nie miałem żadnych objawów za wysokiej serotoniny.
  • 110 / 5 / 0

Czy jest raczej ok to połączenie? Biorę od niedawna i zaledwie 5 mg mnie porobiło lekko, dziś wzięłam 10 mg bo jednak czułam lęk i taka już dawka ma być dla mnie końcowa. Dlatego się pytam czy marihuana i ewentualnie scierwo można łączyć z tym i czy efekty nie będą dołujące? W dodatku wzięłam gripex bo trochę chora jestem,ale mam nadzieje ze jest ok.

Przeniesiono do działu antydepresantów. taurinnn
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 685 / 0

Możesz próbować, o ile marihuana może lekko podnosić nastrój bez konsekwencji o tyle nie polecałabym amfetaminy, może wyskoczyć jakaś mania, emocje ciężkie do skontrolowania, niepowiedziane jest, że Cię zdołuje, ale jest to możliwe, zwłaszcza na i po zjeździe. Potem cala terapia od nowa.
  • 812 / 42 / 4

kiedyś miałem kuracje fluoksetyną (SSRI) i piłem alkohol. dziwnie się czułem, miałem jakieś rumieńce na twarzy i ciełe, trochę śwędziało, od takiego miksu też raz bardzo mnie bolał żołądek. nie polecam mieszać ssri z alkoholem.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1098 uczestników Wejdź na czata