Interakcje substancji psychoaktywnych z lekami

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 270 Strona 23 z 27
Rejestracja: 2016
  • 3157 / 878 / 0

Oczywiście możesz, ryzyko ZS przy takiej dawce DXM w połączeniu z lekami SSRI/SARI jest minimalne.
Rejestracja: 2010
  • 168 / 1 / 0

wenlafaksyna i kurkumina z imbirem?
Czy zachodzą jakieś interakcje? Kurkuminę z imbirem zamierzam brać na wyciszenie stanów zapalnych.

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.

Bronił haszyszu jak lew. Ma dopiero 15 lat, a diluje jak dorosły

Policjanci z Łukowa zatrzymali w piątek na jednym z łukowskich osiedli 15-latka, którego podejrzewali o...handel narkotykami. I mieli rację, mimo młodego wieku chłopiec dilerką zajął się na poważnie. Stróże prawa znaleźli przy nim kilkadziesiąt kulek z haszyszu i woreczek z marihuaną. W jego domu zaś ponad 170 gramów haszyszu i kilkanaście gramów „maryśki“.
Rejestracja: 2017
  • 1970 / 313 / 0

A jak wychodzi kurkuma z SSRI ?

ot:
jest coś takiego jak lewatywa z kurkumy, i podobno ładnie wchodzi
Rejestracja: 2019
  • 5 / / 0

Rozumiem, że SSRI z emką nie wchodzi w grę, a sama perazyna i karbamazepina z emką? Jaki konkretnie mają wpływ, to mnie interesuje
Rejestracja: 2016
  • 3157 / 878 / 0

Jak wrzucisz następnego wieczoru, zakładając, że w poprzedni wieczór brałeś perazynę i karbamazepinę - będziesz miał delikatnie stłamszoną jazdę. Nie odstawiaj leków dla lepszego tripowania. Jeszcze jedno, co leczysz perazyną?
Rejestracja: 2019
  • 5 / / 0

Stany katatoniczne z urojeniami.
Rejestracja: 2019
  • 164 / 43 / 0

Czy bezpieczne jest branie Tramalu z SARI (trazodon)? Odstawiam esci, odstawienie tego jest szybkie, w przeciwieństwie do trazodonu - i zastanawiam się czy w tym wypadku jest realne ryzyko zespołu serotoninowego? Bo wg ulotki owszem - ale wg ulotki już samo branie ssri z trazodonem jest ryzykowne. No ale kurwa - nie jestem 80letnią staruszką, brałem 20mg esci i 300mg trazodonu i nie miałem żadnych objawów za wysokiej serotoniny.
Rejestracja: 2019
  • 110 / 5 / 0

Czy jest raczej ok to połączenie? Biorę od niedawna i zaledwie 5 mg mnie porobiło lekko, dziś wzięłam 10 mg bo jednak czułam lęk i taka już dawka ma być dla mnie końcowa. Dlatego się pytam czy marihuana i ewentualnie scierwo można łączyć z tym i czy efekty nie będą dołujące? W dodatku wzięłam gripex bo trochę chora jestem,ale mam nadzieje ze jest ok.

Przeniesiono do działu antydepresantów. taurinnn
Rejestracja: 2016
  • 3157 / 878 / 0

Możesz próbować, o ile marihuana może lekko podnosić nastrój bez konsekwencji o tyle nie polecałabym amfetaminy, może wyskoczyć jakaś mania, emocje ciężkie do skontrolowania, niepowiedziane jest, że Cię zdołuje, ale jest to możliwe, zwłaszcza na i po zjeździe. Potem cala terapia od nowa.
Rejestracja: 2015
  • 966 / 81 / 7

kiedyś miałem kuracje fluoksetyną (SSRI) i piłem alkohol. dziwnie się czułem, miałem jakieś rumieńce na twarzy i ciełe, trochę śwędziało, od takiego miksu też raz bardzo mnie bolał żołądek. nie polecam mieszać ssri z alkoholem.
Posty: 270 Strona 23 z 27
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1973 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości