Interakcje substancji psychoaktywnych z lekami

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 2718 / 719 / 0

Oczywiście możesz, ryzyko ZS przy takiej dawce DXM w połączeniu z lekami SSRI/SARI jest minimalne.
  • 168 / 1 / 0

wenlafaksyna i kurkumina z imbirem?
Czy zachodzą jakieś interakcje? Kurkuminę z imbirem zamierzam brać na wyciszenie stanów zapalnych.

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Policjanci odkryli linię produkcyjną substancji psychotropowej 4CMC. Jedna osoba została zatrzymana

Linię służącą do produkcji substancji psychotropowej 4CMC odkryli policjanci wydziału do walki z przestępczością narkotykową KSP na jednej z posesji położonej na terenie powiatu żyrardowskiego.
  • 1970 / 301 / 0

A jak wychodzi kurkuma z SSRI ?

ot:
jest coś takiego jak lewatywa z kurkumy, i podobno ładnie wchodzi
  • 5 / / 0

Rozumiem, że SSRI z emką nie wchodzi w grę, a sama perazyna i karbamazepina z emką? Jaki konkretnie mają wpływ, to mnie interesuje
  • 2718 / 719 / 0

Jak wrzucisz następnego wieczoru, zakładając, że w poprzedni wieczór brałeś perazynę i karbamazepinę - będziesz miał delikatnie stłamszoną jazdę. Nie odstawiaj leków dla lepszego tripowania. Jeszcze jedno, co leczysz perazyną?
  • 5 / / 0

Stany katatoniczne z urojeniami.
  • 164 / 43 / 0

Czy bezpieczne jest branie Tramalu z SARI (trazodon)? Odstawiam esci, odstawienie tego jest szybkie, w przeciwieństwie do trazodonu - i zastanawiam się czy w tym wypadku jest realne ryzyko zespołu serotoninowego? Bo wg ulotki owszem - ale wg ulotki już samo branie ssri z trazodonem jest ryzykowne. No ale kurwa - nie jestem 80letnią staruszką, brałem 20mg esci i 300mg trazodonu i nie miałem żadnych objawów za wysokiej serotoniny.
  • 110 / 5 / 0

Czy jest raczej ok to połączenie? Biorę od niedawna i zaledwie 5 mg mnie porobiło lekko, dziś wzięłam 10 mg bo jednak czułam lęk i taka już dawka ma być dla mnie końcowa. Dlatego się pytam czy marihuana i ewentualnie scierwo można łączyć z tym i czy efekty nie będą dołujące? W dodatku wzięłam gripex bo trochę chora jestem,ale mam nadzieje ze jest ok.

Przeniesiono do działu antydepresantów. taurinnn
  • 2718 / 719 / 0

Możesz próbować, o ile marihuana może lekko podnosić nastrój bez konsekwencji o tyle nie polecałabym amfetaminy, może wyskoczyć jakaś mania, emocje ciężkie do skontrolowania, niepowiedziane jest, że Cię zdołuje, ale jest to możliwe, zwłaszcza na i po zjeździe. Potem cala terapia od nowa.
  • 850 / 51 / 6

kiedyś miałem kuracje fluoksetyną (SSRI) i piłem alkohol. dziwnie się czułem, miałem jakieś rumieńce na twarzy i ciełe, trochę śwędziało, od takiego miksu też raz bardzo mnie bolał żołądek. nie polecam mieszać ssri z alkoholem.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata