Ile mozna jechać na opiatach?

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Posty: 114 Strona 12 z 12
Rejestracja: 2017
  • 1617 / 195 / 0


Dopóki się nie zdechnie
Rejestracja: 2018
  • 2026 / 373 / 154


@OdwiertKorzenny, zależy kiedy to nastąpi... ;)
Jeden będzie grzał przez 30 lat i nadal będzie żył, a inny pogrzeje rok i dobranoc. Dla jeszcze innych ten pierwszy raz może już okazać się tym ostatnim, po którym delikwent pójdzie na łono Abrahama.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

We francuskim Vannes pilnie szukają dilerów. Zarobki do 200 euro dziennie

Na przystankach autobusowych w mieście Vannes w departamencie Morbihan i tablicach ogłoszeń pojawiły się stylizowane na miejskie ogłoszenia plakaty z pilnym poszukiwaniu kandydatów do pracy z wynagrodzeniem netto 200 euro dziennie.
Rejestracja: 2017
  • 1617 / 195 / 0


No tak, ale kiedyś umrą i tak, więc można jechać do śmierci

Nie wiedziałem że to takie proste

ZX

Rejestracja: 2018
  • 331 / 115 / 0


Nie no planowanie walenia helu przez nastepne 30 lat albo dluzej az do smierci to popierdolony plan ze az huj.
Jak dlugo opiatowiec moze pociagnac zalezy od bardzo wielu czynnikow, aczkolwiek nietrudno się pierdolnąć i przedawkować na wiele różnych sposobów, więc to jak długo opiatowiec pożyje, dużo zależy od szczęścia. A przedawkować cokolwiek bardzo łatwo i szczególnie opioidów których są dziesiątki a wiadomo przedawkowania opio bywają śmiertelne.
Przedawkować można np. jak się schodzi z tolerki, i dużo osób myśli, że jak raz się brało dużo, to dużo nigdy nie zabije. Takie myślenie nie ma podstaw. Inna metoda to mocny towar, jak ktoś bierze normalnie na mocną fazę i trafi się mocny sprzęt (np. hel z duza iloscia fenta) to można przelecieć na tamten świat. Inna opcja to złe dawkowanie opioidów, np. ktoś zje plaster fenta tak jak ktoś polecał na HR. Istnieje wiele innych sposobów np. zmieszanie zbyt dużej ilości benzo, albo powyższe w połączzeniu z fazą alkoholową czy jakąkolwiek inną o złej iterakcji, Były nawet przypadki, że od tramadolu i tabletek antydepresyjnych ludzie umierali.
Dlatego jak opiatowiec chce ćpać 30 lat albo więcej (a ja mam taki staż, nie cały czas na helu oczywiście), to należy sobie załatwić 30 letnie dojście do np. MST gdzie dawkę można dokładnie odmierzyć, nie walić codziennie i nie po kablach i robić sobie przerwy, i trzymać to w ryzach tak, żeby nie wpływało negatywnie na nasze życie, tj żeby życie było stabilne, bo wtedy mamy większe szanse przeżycia i osiągniecia 30-to letniego stażu. Inaczej jak się wali bez opamiętania to można umrzeć nie tylko z przedawkowania, ale na głodzie się odpierdolić, zakazić czymś śmiertelnym i nie mieć na leczenie, w ogóle lista też jest długa.
Posty: 114 Strona 12 z 12
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość