Hydroksyzyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 6 / / 0

Hydro do mj jak najbardziej, tylko nie powyżej 80mg, żeby nie deptało powiek
  • 332 / 38 / 0

Nie, one bardziej działają jak neuro czyli zmniejszają fazę.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

W torbie podróżnej miał 350 tabletek xtc

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych.
  • 380 / 13 / 0

Dostałem je na sen od lekarza rodzinnego. Zerowa tolerancja na jakiekolwiek leki nasenne takie czy też benzo. Pierwsza tabletka 10 mg na sen podziałała świetnie. Po 3 dniach taka sama dawka już nie zadziałała. Kolejnego dzisiejszego dnia 20 mg popite piwem i nadal nie potrafię zasnąć pisząc ten post. Nie ma co wrzucać większej ilości i wstawać skołowany na drugi dzień. Zresztą jak usłyszałem w aptece cenę tego, to już wiedziałem że dupy to nie urywa. Wrzucane na trzeźwo, nie na żadnych zjazdach.
  • 340 / 49 / 0

Po znalezieniu alprazolamu który kiedyś od kogoś dostałem postanowiłem przetestować go na bardzo silne stany lękowe które mam wśrod ludzi tak że dosłownie pot ścieka mi po plecach na poślady i wziąłem dawke 0,25mg. No działanie idealne, zero zamuły jedynie całkowicie stres i lęk zniknął i byłem u lekarza postanowiłem wziąć sobie jedno opakowanie na takie doraźne branie (nie nadużywam tego i nie miałem zamiaru, jedynie w potrzebie) i powiedziałem że brałem i że spisywał się doskonale to dostałem hydroksyzyne 10mg i nie wiem czy to się różni właściwie jakimkolwiek działaniem od leków bez recepty ziołowych z apteki bo wziąłem na raz 50mg i jedna wielka chujnia. Nie wiem po co to jest na recepte nawet, ahh szkoda gadać
  • 3913 / 445 / 11

Uważam, że hydroksyzyna powinna być sprzedawana bez recepty.
Takie pseudo benzo, nieuzależniające.
Wielu ludziom by pomogło uniknąć uzależnienia od benzodiazepin.
Jestem za. Piszmy petycję do ministerstwa zdrowia.
  • 6350 / 547 / 0

@EvilDead
hydroksyzyna jest dobra jak zaczynamy pierwszy pobyt w szpitalu psychiatrycznym, wcześniej nie biorąc żadnych leków na uspokojenie.Połączone z neuroleptykiem zamula ostro i usypia bardzo dobrze.Kiedy mamy już jakiś staż hydroksyzyna gówno pomoże.
Jedynie zostaje do podbijania kody, ot co jeden plus.
  • 839 / 116 / 0

Bo to nie ma działania psychoaktywnego tylko uspokajające, może nas wyciszyć jak jest jakiś niepokój, rozkojarzenie etc. Oczywiście to nie jest mocny lek siekiera na schizofrenię i jest jakaś granica działania, jak jesteśmy spokojni to jak możemy być bardziej spokojni? to jest myślenie typowe dla dragów których kumulacja powoduje wzrost mocy działania. Ja jem od 2 do 4 tabletek 25mg razem z ziołami i dopiero wtedy czuję osobne działanie hydroxyzyny. Jak nic nas nie boli, to jak ma nas bardziej nie boleć?
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 37 uczestników Wejdź na czata