5-HTP - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 52 Strona 2 z 6
Rejestracja: 2011
 • 418 / / 0

Po takim miksie to jednak nic specjalnego muszę przyznać że po wzieciu 100 mg i wypiciu paru bro w zasadzie trzepal mnie sam alko.Samo 5 htp działa dobrze acz subtelnie tyle od mnie w tym temacie :-)_
Rejestracja: 2010
 • 10 / / 0

alko wszystko przebija, po wszystkim zawsze poczujesz sie inaczej po alko, jedynie dobra amf i nie czuc "tak mocno" wjazdu alkoholowego nie ma sie co oszukiwac , nie jestem alkoholikiem ale nawet hera czy koko miekna przy alko, z alko najlepiej spalic ziolo i tyle

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Handlarz dopalaczami oskarżony o podżeganie do zabójstwa Zbigniewa Ziobry

Śledczy skierowali do sądu akt oskarżenia przeciwko znanemu handlarzowi dopalaczami Janowi S. - poinformowała Prokuratura Krajowa. Mężczyzna jest oskarżony o m.in. podżeganie do zabójstwa Zbigniewa Ziobry, prokuratora i policjantów, którzy rozbili grupę handlującą dopalaczami.
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
 • 1477 / 20 / 0

Jak się łączy z MDxx i benzofuranami jak zmienia ich fazę :-) ?
Rejestracja: 2007
 • 61 / 1 / 0

Witam od jutra zaczynam detox i trza poukładać sobie w głowie, więc wybrałem sobie mix 5htp i noopept, czy są jakieś zastrzezenia do brania razem? jeśli nie, to jak najlepiej brac i jakie dawki
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
 • 868 / 14 / 0

dziwne sny po tym miksie sa

po tygodniu nie bedziesz w ogole czuc tego 5-HTP, za to noopept tak
Rejestracja: 2015
 • 9 / / 0

Nie bierz tylko tego razem tzn nie noopept na noc bo ci bańka będzie pracowała

Huk

Rejestracja: 2015
 • 834 / 16 / 0

brał ktoś kiedyś 5-htp z wenlefaksyną? jakie efekty?
Rejestracja: 2014
 • 1329 / 53 / 0

Emce pisze:
Jak się łączy z MDxx i benzofuranami jak zmienia ich fazę :-) ?
Czytałem gdzieś na bl opinie osób o łączeniu 5-htp z MDMA. Nie było zgody co do wpływu na działanie, ale kilka osób twierdziło, że empatogen działał słabiej niż normalnie. Na pewno działa dobrze na zjazdy, ostatnio po 300mg emki uświadczyłem tylko lekkiego uczucia pustki, nie było takiego skurwiałego wyprania emocjonalnego co zwykle po większych ilościach.

Ogólnie nie wydaje mi się, żeby 5-HTP miało jakikolwiek potencjał w miksach. Próbowałem z mj, kodą i różnymi innymi rzeczami, nie pamiętam dokładnie, ale nigdy nie miałem wyraźnych efektów. Za to dobrze nadaje się do podbicia trzeźwości, kiedy robi się nieciekawie.
Rejestracja: 2015
 • 1067 / 193 / 7

jarekjurek pisze:
Ogólnie nie wydaje mi się, żeby 5-HTP miało jakikolwiek potencjał w miksach.
A ja odkryłem ciekawy miks!
5-HTP oralnie/podjęzykowo, 100mg
inozytol sniffem, 0.5g
Uczucie podobne jak wejście MXE.

Poza tym, 5-HTP + MJ, wtedy zioło bardziej euforyzuje, mamy więcej energii. W ogóle suplementacja mocno wpływa na fazę marihuanową, radzę potestować.
Rejestracja: 2011
 • 112 / 8 / 0

Brał ktoś 5htp z ssri? Zastanawiam się czy połączenie ok 7,5 mg (albo nawet 5 mg) paroksetyny z 5 htp to dobry pomysł? Zaznaczam, że 5htp brałbym doraźnie.
Tylko z tego co pamiętam to po 5 htp miałem dużo uboków. Ból brzucha, a nawet jakieś kucie w sercu. Co jakiś czas mam gorsze dni i dopada mnie jakiś taki stały niepokój i właśnie pomyślałem sobie że w te dni może 5htp by złagodziło te lęki.
Posty: 52 Strona 2 z 6
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1242 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości