Gdzie pracują użytkownicy opio?

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

• 274 / 32 / 0

Elektronika i informatyka. Niestety ale przez operację wycięcia guza z mózgu studiów nie skończyłem.
Obecnie nie pracuję na etacie. Szkoda czasu ze względu na to iż emerytura i tak będzie gówno warta. Realizuje głównie zlecenia. W tym roku mam zamiar rozejrzeć się za pracą w Włoszech, kolega pracuje i mówi, że mógłbym pracować zdalnie :zombie:

Forum przeglądałem już kilka lat. Zrejestrowałem się niedawno kiedy zacząłem szukać czegoś poza Tramalem oraz różnych miksów.
  • 35 / 3 / 0

Programuję. Służbę zdrowia %-D

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Został skazany za posiadanie marihuany. Teraz przekonuje, że była medyczna

Mężczyzna skazany we wrześniu 2018 roku na trzy lata więzienia za posiadanie marihuany stara się przekonać sąd, że susz wykorzystywał w celach medycznych. W październiku ub.r. przeszedł szereg badań i uzyskał poświadczenie stanu swojego zdrowia.
Użytkownik nieaktywny
  • 309 / 20 / 0

Właśnie jestem w trakcie jazdy na kolejne szkolenie w którym wczoraj babka go prowadząca, mówiła gdzie pracują użytkownicy danych substancji. Są mało toksyczne to [emoji809]
[emoji810] to, to że szybko uzależniają. Tu gdzie są one czyste, czyli służba zdrowia np. Łatwy dostęp i doedukowanie.
Pani psycholog powiedziała, że ta grupa uzależnionych, jest tak samo demokratyczna jak uzależnionych od alkoholu. Czyli obejmuje wszystkie grupy społeczne.
[emoji357] [emoji357] [emoji357]
  • 1861 / 198 / 1

Kurwa nie rozumiem co piszesz, człowieku
Użytkownik nieaktywny
  • 309 / 20 / 0

Miałem na myśli, że chyba w najmniejszym stopniu z zażywaniem opio, mają sportowcy, a w największym osoby cierpiące z bólu- w dużym myślowym skrócie [emoji5]
  • 83 / 7 / 0

Wśród sportowców problem z opio jest mały ale jest tylko się o tym nie mówi.Szczególnie wśród SW,starty na kontuzjach itd Ludzie są wjebani często nieświadomie.Bo co to np.200mg Tramalu przed treningiem żeby nie bolało.A, że to się ciągnie latami to nieważne ;)

lol

• 2662 / 255 / 0

10 czerwca 2019ajanvaraus pisze:
Programuję. Służbę zdrowia %-D

Programujesz pacjentów?
Czytałem, że rządy współpracują z koncernami i wprowadzają maleńkie czipy podczas operacji.
  • 352 / 58 / 0

Moja pierwsza praca jako kontroler jakości zwrotów w DHL, po staniu 8 godzin jakiś chill się przydaje
  • 35 / 3 / 0

22 czerwca 2019lol pisze:
Programujesz pacjentów?
Na szczęście nie muszę, od tego są inni %-D
  • 195 / 18 / 0

Jestem kontrolerem jakości w zakładzie produkującym części samochodowe w Holandii zarabiam 2,4k e generalnie stać mnie na nałóg i normalne życie po prostu nie mam żadnych oszczednosci [emoji6] do pracy staram się stosować słabe opio bo muszę być czujny więc nie koliduje jak robisz wszystko z głową.
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 624 uczestników Wejdź na czata