Obecnie nie pracuję na etacie. Szkoda czasu ze względu na to iż emerytura i tak będzie gówno warta. Realizuje głównie zlecenia. W tym roku mam zamiar rozejrzeć się za pracą w Włoszech, kolega pracuje i mówi, że mógłbym pracować zdalnie
Forum przeglądałem już kilka lat. Zrejestrowałem się niedawno kiedy zacząłem szukać czegoś poza Tramalem oraz różnych miksów.
[emoji810] to, to że szybko uzależniają. Tu gdzie są one czyste, czyli służba zdrowia np. Łatwy dostęp i doedukowanie.
Pani psycholog powiedziała, że ta grupa uzależnionych, jest tak samo demokratyczna jak uzależnionych od alkoholu. Czyli obejmuje wszystkie grupy społeczne.
[emoji357] [emoji357] [emoji357]
"Rutyna to rzecz zgubna "
10 czerwca 2019ajanvaraus pisze: Programuję. Służbę zdrowia![]()
Programujesz pacjentów?
Czytałem, że rządy współpracują z koncernami i wprowadzają maleńkie czipy podczas operacji.
22 czerwca 2019lol pisze: Programujesz pacjentów?
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Rekiny na „bombie”. Przechodzą pozytywnie testy na narkotyki i kofeinę
Rekiny pod wpływem kokainy? To brzmi jak przepis na absurdalny horror. Niestety, to nasza ziemska rzeczywistość. U drapieżnych ryb żyjących w rajskich wodach Bahamów wykryto obecność narkotyków, leków i kofeiny. To nie oznacza jednak, że rekiny zmieniły styl życia na „imprezowy” – to my zmuszamy je do udziału w niebezpiecznym eksperymencie chemicznym.
Ekspert: szkodliwość kawy jest mitem
Kawa, do niedawna uważana za używkę, w świetle najnowszych badań wykazuje liczne korzyści zdrowotne: obniża ryzyko nadciśnienia tętniczego, chorób serca i kamicy nerkowej, wspiera zdrowie wątroby i naczyń, zmniejsza stan zapalny oraz ryzyko zgonu. Warunkiem jest, aby pić ją w sposób regularny i umiarkowany - podkreśla lek. Stanisław Surma.
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy
Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.
