GBL - status prawny

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

PEA

• 2335 / 247 / 3

Panowie wyżej, trochę mniej offtopu. %-D
Nie wiem, gdzie jest legalny, ja zamawiam z krajów Beneluxu, a to i tak gówno.
  • 573 / 8 / 0

a kraje ze wschodu i sasiady polski, rosja bialolus ukraina slowacja czechy niemcy? tam legalne?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Fałszowanie leków bardziej opłacalne niż wytwarzanie narkotyków

Internetowi oszuści parający się sprzedażą fałszywych leków mają się świetnie w dobie kryzysu lekowego. Jak twierdzą eksperci podrabiane są zarówno leki specjalistyczne, jak i powszechne typu Aspiryna. Stało się to bardziej opłacalne niż produkcja narkotyków.
  • 449 / 7 / 0

na pewnej stronie zza wschodniej granicy jest możliwość wysyłki do wszystkich wyżej wymienionych krajów (chyba że coś pominąłem) oprócz naszego
  • 344 / 7 / 0

Ej to jak to w końcu jest z tym gieblem? Jest dostępny u forumowych vendorów ale niby nie legalny. Nakreśli ktoś ogarnięty jak to wygląda tak naprawdę?

pfu

• 182 / 3 / 0

Jest w tzw szarej strefie, czyli niby nielegalny, ale nikt nie traktuje tego poważnie bo to przecież tylko giebl
  • 687 / 42 / 0

Z tego co wiem, to jak znajdą przy Tobie gjebla to niestety jest przypał. GIS w zeszłym roku wydał opinię, że jest estrem GHB, ale przez parę miesięcy nikt nie podnosił tego tematu. A jak już wypłynęło, to zrobił się chwilowy kwik, bo czym sprzedaż powróciła a w dodatku wszedł na rynek BDO, niby jako legalny substytut gjebla. Jedynie ceny wzrosły ;)
  • 2 / / 0

Witajcie,
Jestem tu nowy i dam wam wskazówkę na temat GBL uważajcie z tym estrem jak to mówi Prokurator. Ten produkt jest nielegalny w PL i zostaniecie oskarżeni za zakup wewnątrzwspólnotowy i posiadanie !!!

Ja mam jeszcze zarzut sprzedaży ilości hurtowej !!!

Może ktoś wie jak się odnieść do ustawy?
  • 209 / 2 / 0

zapytaj w sądzie czemu ty masz zostac skazany a holnder ze znanej szczecińskiej obławy nie został za 20 ton też miał niby ester
  • 3047 / 174 / 0

Bo pewnie mial dobrego papuge ktory go wybronil.
W ogole ta szczescinska firma to caly proceder miedzynarodowy: holendrzy majacy firme w Polsce, wysylajacy z Litwy. Propsy dla nich.
  • 884 / 37 / 0

Także zbieraj pieniądze. Dużo piniondzów.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata