GBL - status prawny

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

PEA

• 2335 / 246 / 3

Panowie wyżej, trochę mniej offtopu. %-D
Nie wiem, gdzie jest legalny, ja zamawiam z krajów Beneluxu, a to i tak gówno.
  • 560 / 2 / 0

a kraje ze wschodu i sasiady polski, rosja bialolus ukraina slowacja czechy niemcy? tam legalne?

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Zmodyfikowane genetycznie drożdże wytwarzają THC i CBD

Dzięki inżynierii genetycznej naukowcom z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkley udało się wyhodować drożdże, które produkują THC i CBD - główne składniki konopi. Drożdże wytwarzają też inne kannabinoidy, a do tego opracowana metoda jest tania i daje produkty o wysokiej jakości.
  • 449 / 7 / 0

na pewnej stronie zza wschodniej granicy jest możliwość wysyłki do wszystkich wyżej wymienionych krajów (chyba że coś pominąłem) oprócz naszego
  • 343 / 6 / 0

Ej to jak to w końcu jest z tym gieblem? Jest dostępny u forumowych vendorów ale niby nie legalny. Nakreśli ktoś ogarnięty jak to wygląda tak naprawdę?

pfu

• 182 / 3 / 0

Jest w tzw szarej strefie, czyli niby nielegalny, ale nikt nie traktuje tego poważnie bo to przecież tylko giebl
  • 660 / 37 / 0

Z tego co wiem, to jak znajdą przy Tobie gjebla to niestety jest przypał. GIS w zeszłym roku wydał opinię, że jest estrem GHB, ale przez parę miesięcy nikt nie podnosił tego tematu. A jak już wypłynęło, to zrobił się chwilowy kwik, bo czym sprzedaż powróciła a w dodatku wszedł na rynek BDO, niby jako legalny substytut gjebla. Jedynie ceny wzrosły ;)
  • 2 / / 0

Witajcie,
Jestem tu nowy i dam wam wskazówkę na temat GBL uważajcie z tym estrem jak to mówi Prokurator. Ten produkt jest nielegalny w PL i zostaniecie oskarżeni za zakup wewnątrzwspólnotowy i posiadanie !!!

Ja mam jeszcze zarzut sprzedaży ilości hurtowej !!!

Może ktoś wie jak się odnieść do ustawy?
  • 207 / 2 / 0

zapytaj w sądzie czemu ty masz zostac skazany a holnder ze znanej szczecińskiej obławy nie został za 20 ton też miał niby ester
  • 2982 / 136 / 0

Bo pewnie mial dobrego papuge ktory go wybronil.
W ogole ta szczescinska firma to caly proceder miedzynarodowy: holendrzy majacy firme w Polsce, wysylajacy z Litwy. Propsy dla nich.
  • 839 / 36 / 0

Także zbieraj pieniądze. Dużo piniondzów.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata