GBL - kontrola na lotnisku

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Użytkownik nieaktywny
  • 12 / / 0

Przewoziłem w podręcznym z UK do Paryża 2x 50ml w kosmetyczce, buteleczki bez oznakowania, na pełnym przypalę, kontroler pooglądał i pytał co to, To powiedziałem, ze to aminokwasy w płynie (Amino-Acid) A on do mnie "What ? ACID ?!" To mu dziewczyna wytłumaczyła, że to na siłownie itd, a że widać po mnie iz nie jest mi obca to przeszło gładko :-)
  • 65 / / 0

Detector przypalowo, na szczescie we francji GBL legal ;d wiec nie bylo by zle troche na dolku i tyle haha.
Ja po perfumie wladowalem do buteleczki. I bylo SI . Nie zwrocila nawet uwagi. Bagaz podreczny.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Wiedza o medycznej marihuanie jest bardzo niska – komentarz Spectrum Therapeutics

Kilka dni temu zatrzymano młodego mężczyzny, który miał przy sobie medyczną marihuanę. W związku z tym firma Spectrum Therapeutics wydała oświadczenie. Jedyny dystrybutor leczniczych konopi w Polsce potwierdza, że nadal poziom wiedzy na temat tego środka leczniczego jest bardzo niski…
  • 1141 / 3 / 0

Dobrze, przewozić gibla ma przypale i jeszcze mówić, że to kwas %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 12 / / 0

Bo taka prawda, że najbardziej przypałowe jest kombinowanie, ja na luzie podszedłem do tej kontroli i wsio ok :-)
  • 1201 / 2 / 0

A no zgadza się, grunt to być wyluzowanym i sie nie tłumaczyć zbytnio...

Ale ja by uniknąć "krępujących" pytań, wole jednak przelać to do jakieś fiolki będącej perfumami, wodą toaletową, plynem do soczewek tym 60ml <---- super sprawa bo nie trzeba pompki tylko zwykla eppendorfka + wąski dziubek do nalewania w buteleczce idealnie współgrają ;) dodatkowo b.czesto opakowania na plyn od soczewek to wlasnie hdpe...
  • 5 / / 0

Plyn do soczewek nadaje sie idealnie. Mialam w podrecznym 60ml z GHB w pojemniku na plyn, do tego 2 pojemnki na soczewki po 10ml w kazdym. Nawet popijalismy w samolocie bez przypalu :-D
  • 5 / / 0

chociaz nie wiem jak wyglada sprawa z psami? Czy moga to wyniuchac, w sumie to kazdy z nas ma GHB naturalnie w organizmie, musialyby szczekac na kazdego
Użytkownik zbanowany
  • 189 / 1 / 0

HookerPro pisze:
chociaz nie wiem jak wyglada sprawa z psami? Czy moga to wyniuchac, w sumie to kazdy z nas ma ghb naturalnie w organizmie, musialyby szczekac na kazdego
zajebiście ujete :-D

Z moich sprawdzonych to rozne flakony 100ml np po plynie nivea w kosmetyczce, czy tam krople visine mozna miec ciagle w kieszeni, gdzie do korka akurat 1,5ml wchodzi ;-)
  • 1850 / 24 / 0

psy nie sa w stanie wyniuchac GHB, sa szkolone do szukania podstawowych najpopularniejszych narkotykow, na pewno nie do tak "egzotycznego" narkotyku jak GHB ktory badz co badz jest oficjalnie lekiem na narkolepsje czy alkoholizm, wiec nie jest to typowy "undergroundowy narkotyk", do tego bardzo latwo go przewiezc , mozliwosci ogranicza tylko wyobraznia , a do tego testy na GHB to zadkosc, organy nie sa nastawione na ten narkotyk , co innego trawa, amfetamina, kokaina....
  • 19 / / 0

latam często po kraju warszawa wroclaw gdansk butelka po płynie do soczewek zawsze sie sprawdza nawet teraz po zaostrzonych kontrolach
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata