FPL 12924AA - Remacemid

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2015
  • 1972 / 286 / 9

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Remacemid jest lekiem, który działa jako antagonista NMDA niskiego powinowactwa z właściwościami blokowania kanału sodowego. Badano ten związek w leczeniu ostrego udaru niedokrwiennego, padaczki, choroby Huntingtona, i choroby Parkinsona.

Ponieważ remacemid ma tylko niewielki wpływ na częstość napadów i powoduje zawroty głowy nie wierzy się, że będzie skuteczny w leczeniu padaczki. Chociaż nie zostało wykonane oświadczenie o potencjale remacemidu dla leczenia udaru, remacemid nie jest już rozwijany dla choroby Huntingtona lub Parkinsona tych warunkach.

Remacemid jest również znany jako chlorowodorek remacemidu (±) -2-amino-N-(1-metylo-1,2-difenyloetylo)-acetamidu lub FPL 12924AA.
Rejestracja: 2016
  • 745 / 98 / 0

Właśnie tez siedzę ostatnio w nietypowych dysocjantach. Właściwie po co temat skoro substancja nigdy nie trafi na rynek rc? Otóż po to.

Istnieją firmy zajmujące się produkcja leków nawet w Polsce które posiadają potężna gamma narkotyków. Jednak by podpisać najmniej korzystna umowę ze słupka (praca w firmie krzak) należy:
Osoba fizyczna:
(a) będąca lekarzem, stomatologiem, farmaceutą, asystentem lekarza (starszym asystentem lekarza), pielęgniarzem/-ką, położnikiem, medycznym naukowcem laboratoryjnym, sanitariuszem bądź technikiem farmaceutycznym; lub
(b) niebędąca żadną z osób wymienionych w punkcie (a) powyżej, która ze względu na swój zawód jest uprawniona do przepisywania, kupowania, dostarczania, rekomendowania lub podawania produktów leczniczych; lub
(c) będąca urzędnikiem albo pracownikiem agencji rządowej bądź innej organizacji lub instytucji (w tym należących do sektora publicznego lub prywatnego), która może kupować, realizować dostawy albo podawać produkty lecznicze, jeżeli taka osoba uczestniczy w procesie zakupu, dostarczania bądź podawania produktów leczniczych.

Jeśli zostaniesz np pielęgniarka to wychodzi 600 zł za 10 gram. Sadze ze dawkowanie będzie się wąchalo od 10 do 50 mg. Ale profil działania może być nieprzyjemny. Raczej nie rusza sero.

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

Stał na klatce schodowej w bieliźnie i z woreczkiem marihuany

Policjanci zatrzymali mężczyznę w czasie kontroli klatki schodowej - ubrany był tylko w bieliznę, trzymał wagę elektroniczną i woreczek z narkotykami.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 1060 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości