2-FMA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 383 Strona 38 z 39
Rejestracja: 2014
  • 65 / 3 / 0


Czy są dostępne dane farmakologiczne, czyli zmierzone ec50 dla uwalniania kolejno DA, NA, 5-HT ? Tak się zastanawiam, czy ta fma nie jest przypadkiem releaserem 5-ht podobnie jak czwórkowy analog, aczkolwiek o wiele słabszym. Ma kilka efektów, które sugerują pewne oddziaływanie, a szkoda, bo to kompletnie przekreślałoby tą substancje jako enchancer dla pracy i nauki. Nic tak nie miesza w głowie jak serotonina....

note - scalono /Hash_Oil


Jeszcze jedno , czy silny zapach atramentu jest typowy dla tej amph ?
Rejestracja: 2012
  • 1774 / 139 / 0


Generalnie jeśli chodzi substancje do pracy to moim zdaniem: fenidaty>2-FMA>2-FA>3-FPM

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Nie lubił kolegi z pracy, więc podrzucił mu amfetaminę i powiadomił policję, że nią handluje

Konflikt z kolegą z pracy sprawił, że 43-latek podrzucił woreczek z amfetaminą do jego buta. N
Rejestracja: 2012
  • 1774 / 139 / 0


Dodam jeszcze że zamiast startować od ww. substancji w celu "poprawy wydajności", polecam zacząć od czegoś słabszego, wypróbować sobie np. pseudoefedrynę i zapoznać się z zagadnieniem "dopingu mózgu" w odpowiednich działach / wątkach. Inaczej, zwłaszcza jeśli mowa o początkujących, może to być przerost formy nad treścią. Później - wraz ze wzrostem wiedzy i doświadczenia można eksperymentować z mocniejszymi substacjami.
Rejestracja: 2014
  • 65 / 3 / 0


Szczerze mówiąc, to nigdy nie rozumiałem popularności NDRI do nauki i pracy. Chyba, że do nieskomplikowanej pracy manualnej, albo typowego "sprzątania mieszkania". Przy nauce, czy choćby pracy wymagającej zdecydowanego wysiłku intelektualnego, fenidatom zdecydowanie brakuje "clear headu" charakterystycznego dla selektywnych releaserów.

W mojej opinii nawet niektóre beta-ketony ( bufedron, NEP) są lepsze w tym temacie od EPH / IPH , a nad wszystkim góruje 2-FA i 4-FMA
Rejestracja: 2017
  • 58 / 2 / 0


sęk w tym, że po miesiącu używania amfetaminy będziesz dużo bardziej wrakiem niż po miesiącu używania fenidatów. Clearhead jest, jeśli tylko odpowiednio się wkręcisz w pracę, podrasujesz muzyką otoczenie.
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


well... gdy ktos nie rozumie dlaczego chemikalia ndri bywają tak chętnie w medycynie jak i w rc światku wykorzystywane do nauki to imo:
albo nie ma zadnych problemow z koncentracja (w co trudno uwierzyc w nitce na temat releasera monoamin) więc w malych dawkach fenidaty sa wręcz wq..jące , albo nie potrafi sam kreować przestrzeni myślowej która "wypycha" aminy katecholowe do przestrzeni synaptycznej, lub też toczy wewnętrzą grę w ciszę patrząc w strop w oczekiwaniu na akcje.
up: NO RACZEJ. fenki i buprop mozna bez cienia zartu jesc w gramach dziennie. Rekordy w planecie to po 4 do 5 czy nawet 6 g. MPH. Do znalezienia w guglach.
Generalnie fenki są dla raczej inteligentnych (względem obuwia) i takim zwiekszaja efektywnosc operacyjną najbardziej. W momencie stymulacji przez blokade transporterów bardziej przepustowe drogi neurytowe będą wiodly prym w przekaznictwie impulsów.
2fma na zmiane z fenidami xtyg/xtyg ino nie codziennie, mozna sobie poprawic opinie w robocie czy poszerzyc zakres wiedzy.
Rejestracja: 2008
  • 669 / 15 / 0


Dziwna substancja zamiast pobudzenia,dała mi senność,spokój,relaks,koncentracje .
Stan jak po dużej ilości benzo i niewielką ilością fenidatu
Rejestracja: 2017
  • 505 / 46 / 0


SIN opublikował wyniki analizy domyślnego 2fma, wyszło mdphp. Wstydź sie vendorze!
Rejestracja: 2017
  • 5388 / 752 / 0


18 sierpnia 2018Pawel_31 pisze:
Dziwna substancja zamiast pobudzenia,dała mi senność,spokój,relaks,koncentracje .
Stan jak po dużej ilości benzo i niewielką ilością fenidatu
Zryta dopamina.
Rejestracja: 2014
  • 65 / 3 / 0


odnośnie sprawy z mdphp
Spoiler:
Posty: 383 Strona 38 z 39
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości