Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
Stan jak po dużej ilości benzo i niewielką ilością fenidatu
18 sierpnia 2018Pawel_31 pisze: Dziwna substancja zamiast pobudzenia,dała mi senność,spokój,relaks,koncentracje .
Stan jak po dużej ilości benzo i niewielką ilością fenidatu
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
18 sierpnia 2018Stteetart pisze:Zryta dopamina.18 sierpnia 2018Pawel_31 pisze: Dziwna substancja zamiast pobudzenia,dała mi senność,spokój,relaks,koncentracje .
Stan jak po dużej ilości benzo i niewielką ilością fenidatu
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Napisze tak: POTĘGA
Cos co w dluzszych ciagach rryje, ale do krotkoterminowych uderzen BOMBA, PETARDA.
Dawki 40-50mg juz robia robote.
Ps mix z 2015r 20mg 2fma+ 30mg hexenu trzymal 3-4h. Bomba ale to historia na inna opowiesc:-).
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Bardzo pozytywna substancja na pobudzenie żeby nikt się nie skapnął, działanie około 6h, potem bez problemu zasnąłem i następnego dnia czułem się normalnie.
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa
Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.
Kofeina naprawia zaburzenia w pracy mózgu wywołane brakiem snu
Gdy po nieprzespanej nocy nie radzimy sobie z zadaniami wymagającymi myślenia, składamy to na karb zmęczenia. Jednak, jak dowiadujemy się z badań przeprowadzonych na Narodowym Uniwersytecie Singapuru, problemem nie jest zmęczenie, a fakt, że brak snu zaburza funkcjonowanie konkretnych obszarów mózgu odpowiedzialnych za kawę. Naukowcy nie zostawili nas jednak samych sobie z tą wiedzą. Stwierdzili bowiem, że kofeina może przywracać prawidłową pracę neuronów.
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć
Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.
