Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
06 maja 20184noniush pisze: A próbował ktoś to w miksie z MDMA i jak dobry/niedobry jest to pomysł i jak z dawkowaniem? Szukam jakiejś rc amfetaminy do MDMA, póki co to mój faworyt ale opinie chętnie przeczytam
note - scalono /Hash_Oil
Jeszcze jedno , czy silny zapach atramentu jest typowy dla tej amph ?
16 wrz 2023 - fuzja postów - d5
Dodam jeszcze że zamiast startować od ww. substancji w celu "poprawy wydajności", polecam zacząć od czegoś słabszego, wypróbować sobie np. pseudoefedrynę i zapoznać się z zagadnieniem "dopingu mózgu" w odpowiednich działach / wątkach. Inaczej, zwłaszcza jeśli mowa o początkujących, może to być przerost formy nad treścią. Później - wraz ze wzrostem wiedzy i doświadczenia można eksperymentować z mocniejszymi substacjami.
W mojej opinii nawet niektóre beta-ketony ( bufedron, NEP) są lepsze w tym temacie od EPH / IPH , a nad wszystkim góruje 2-FA i 4-FMA
albo nie ma zadnych problemow z koncentracja (w co trudno uwierzyc w nitce na temat releasera monoamin) więc w malych dawkach fenidaty sa wręcz wq..jące , albo nie potrafi sam kreować przestrzeni myślowej która "wypycha" aminy katecholowe do przestrzeni synaptycznej, lub też toczy wewnętrzą grę w ciszę patrząc w strop w oczekiwaniu na akcje.
up: NO RACZEJ. fenki i buprop mozna bez cienia zartu jesc w gramach dziennie. Rekordy w planecie to po 4 do 5 czy nawet 6 g. MPH. Do znalezienia w guglach.
Generalnie fenki są dla raczej inteligentnych (względem obuwia) i takim zwiekszaja efektywnosc operacyjną najbardziej. W momencie stymulacji przez blokade transporterów bardziej przepustowe drogi neurytowe będą wiodly prym w przekaznictwie impulsów.
2fma na zmiane z fenidami xtyg/xtyg ino nie codziennie, mozna sobie poprawic opinie w robocie czy poszerzyc zakres wiedzy.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/2/2db85d4e-e9e3-493c-acdc-c20e1ede255f/IMG_20230701_183135.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20251030%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20251030T235902Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=b5db6943118881c5aa660cdffed7f91c8275d60350ff41b6e6da2f46e1fc6afd) 
 ![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg) 
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/modulacja_aktywnosci_kory_przedczolowej_szczura.jpg) 
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjpregnancy.jpg) 
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/policja-555x305.jpg) 
Dwóch 15-latków z mefedronem. "Zwrócili uwagę nerwowym zachowaniem"
W ręce policjantów z Mińska Mazowieckiego wpadło dwóch 15-latków, którzy chwilę wcześniej zachowywali się nerwowo. Okazało się, że mieli przy sobie mefedron. O ich losie zadecyduje sąd rodzinny.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/567182462_18531686371044201_118163541933253575_n.jpg) 
Chatbot AI Reddita „pomaga” w leczeniu bólu. Wśród rekomendacji: heroina
Reddit w pośpiechu wycofuje swojego nowego chatbota AI o nazwie „Answers” z dyskusji na tematy zdrowotne. Powód? Przeczytajcie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/alkogrzyb.jpg) 
Mikrobiom jelitowy wpływa na pociąg do alkoholu
Mikroorganizmy tworzące mikrobiom jelitowy mogą wpływać na spożycie alkoholu, manipulując układem nagrody w mózgu - informuje czasopismo „mBio”.
 
 
 
 
 
