Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
06 maja 20184noniush pisze: A próbował ktoś to w miksie z MDMA i jak dobry/niedobry jest to pomysł i jak z dawkowaniem? Szukam jakiejś rc amfetaminy do MDMA, póki co to mój faworyt ale opinie chętnie przeczytam
note - scalono /Hash_Oil
Jeszcze jedno , czy silny zapach atramentu jest typowy dla tej amph ?
16 wrz 2023 - fuzja postów - d5
Dodam jeszcze że zamiast startować od ww. substancji w celu "poprawy wydajności", polecam zacząć od czegoś słabszego, wypróbować sobie np. pseudoefedrynę i zapoznać się z zagadnieniem "dopingu mózgu" w odpowiednich działach / wątkach. Inaczej, zwłaszcza jeśli mowa o początkujących, może to być przerost formy nad treścią. Później - wraz ze wzrostem wiedzy i doświadczenia można eksperymentować z mocniejszymi substacjami.
W mojej opinii nawet niektóre beta-ketony ( bufedron, NEP) są lepsze w tym temacie od EPH / IPH , a nad wszystkim góruje 2-FA i 4-FMA
albo nie ma zadnych problemow z koncentracja (w co trudno uwierzyc w nitce na temat releasera monoamin) więc w malych dawkach fenidaty sa wręcz wq..jące , albo nie potrafi sam kreować przestrzeni myślowej która "wypycha" aminy katecholowe do przestrzeni synaptycznej, lub też toczy wewnętrzą grę w ciszę patrząc w strop w oczekiwaniu na akcje.
up: NO RACZEJ. fenki i buprop mozna bez cienia zartu jesc w gramach dziennie. Rekordy w planecie to po 4 do 5 czy nawet 6 g. MPH. Do znalezienia w guglach.
Generalnie fenki są dla raczej inteligentnych (względem obuwia) i takim zwiekszaja efektywnosc operacyjną najbardziej. W momencie stymulacji przez blokade transporterów bardziej przepustowe drogi neurytowe będą wiodly prym w przekaznictwie impulsów.
2fma na zmiane z fenidami xtyg/xtyg ino nie codziennie, mozna sobie poprawic opinie w robocie czy poszerzyc zakres wiedzy.
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Straż Graniczna zatrzymała ośmiu przemytników wykorzystujących balony meteorologiczne
Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali kolejnych ośmiu przemytników wykorzystujących balony meteorologiczne do przemytu papierosów z Białorusi do Polski - poinformował w piątek (13.02) szef MSWiA Marcin Kierwiński. Dodał, że w tym roku w podobnych sprawach zatrzymano łącznie 16 osób.
Badanie naukowe, które porządkuje temat kiełkowania konopi
Wolne Konopie: "Od lat powtarzamy jedno, że wiedza jest lepsza niż strach, a odpowiedzialność lepsza niż czarny rynek. Nasze hasła „Zmień dilera na farmera” i „Nie kupuj jej, tylko siej” nigdy nie były zwykłą prowokacją. Chodziło nam o zmianę myślenia i w wielu przypadkach ta zmiana naprawdę się dokonała. Uważamy, że jeśli ktoś interesuje się konopiami, powinien robić to świadomie, rozumiejąc podstawową biologię rośliny, procesy jej wzrostu i mechanizmy funkcjonowania, zamiast opierać się na mitach czy czarnorynkowych schematach."
Marihuana wpływa na chorych odwrotnie niż na zdrowych. Jest nadzieja na nową terapię?
Używanie konopi indyjskich wiąże się z łagodniejszymi objawami choroby afektywnej dwubiegunowej (ChAD) – wynika z badań opublikowanych na łamach „Translational Psychiatry”. Okazuje się, że na osoby z ChAD konopie mogą wpływać odwrotnie niż na osoby zdrowe. Autorzy badań przestrzegają jednak przed wyciąganiem zbyt daleko idących wniosków (czyli na przykład przez zalecaniem chorym stosowania konopi). Mimo to w ich ocenie uzyskane wyniki powinny stanowić przyczynek do dalszych, zakrojonych na szerszą skalę, analiz.