Amfetamina - Najdłuższy ciąg bez przespanej nocy

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 28 / 4 / 0

Ja najwięcej z 3 nocki kiedyś wiadomo ciężko było ale dało radę nie pamiętam tylko ile po tym spałem
  • 725 / 125 / 2

3 doby na manii, jarałem ciągle, rozkminiłem wszechświat i stworzyłem nowy model fizyki. Aaaa i fety ani drobinki %-D
A zaczęło się tak niewinnie od teorii spiralnej rzeczywistości znajomego, który w tym czasie był mesjaszem (dosłownie go oswieciło - Był nowym katolicko-muzułmańskim zbawicielem mającym za zadanie połączyć te wiary w jedną, teraz siedzi zneurpleptykowany) no i tak mi się spodobało, że hej! Piękne to było. Aż się prawie nawróciłem wtedy, bo wszystko wydawało się takie NIEPRZYPADKOWE, jakby ingerencja jakiejś istoty, która chciała ulepszyć nasz świat, sprowadzić na dobre tory. Dobrze, że takie silne oświecenia nie trwają u mnie długo %-D

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Amerykanie mają radykalny pomysł na uzależnienie od narkotyków

Implant mózgowy ma pomóc w pozbyciu się uzależnienia od narkotyków. Pionierską operację przeprowadzili naukowcy i lekarze z Uniwersytetu Wirginii Zachodniej. Implant otrzymał 33-letni mężczyzna.
  • 22 / / 0

prawie 5 nocy
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata