Fenyloetyloaminy: seria NBOMe - wątek ogólny

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 1185 Strona 116 z 119
Rejestracja: 2014
  • 303 / 14 / 0


Aloneinthedark0 pisze:
Jak się czujecie po tripie? Ja mam kilkudniowy zjad. Nic totalnie mi się nie chce, nie mam kompletnie na nic ochoty i trudno jest się zmusić do czego kolwiek. W życiu tylko dwa razy wziąłem 25c i 25i w odstępie miesiąca.
Ostatnio jak brałem 25D, to po prostu zeszło i tyle. Zasnąłem po jakichś 6 h od zarzucenia, wstałem rześki i wypoczęty. Brak zwały. Ogólnie 25D oceniam jako znacznie lepsze niż 25C. Dużo też (jak zawsze zresztą) robi dobre s&s.
Rejestracja: 2015
  • 90 / 4 / 0


blipz pisze:
sramzes pisze:
Spotkał się ktoś z was taką sytuacją?
1mg 25c za pierwszym razem, tyle samo 25i miesiąc poźniej. Doświadczenie z nbomami spore. Wcześniej zdarzało mi się kilka razy jeść je z tych samych sortow i działały jak należy. Nawet i zasnąć miałem problem po kilku godzinach od końca działania substancji. Ostatnie dwa podejścia kończyły się zaśnięciem w trakcie tripu. I to mocnym snem. Po przebudzeniu się efektow żadnych.
Nie jadłem benzo ani przed zarzuceniem kartonow, ani po.
Zrób dłuższą przerwę od psychodelików (więcej niż miesiąc). Możliwe, że po długich maratonach na nbome po prostu jesteś już wyjebany z serotoniny na dłuższą metę. Oczywiście to tylko przypuszczenia. Druga opcja jest taka, że ktoś cię na tych nbomach wyjebał.
Na towarzyszy tripa zadziałało prawidłowo, więc całkiem prawdopodobna jest pierwsza opcja. przed pierwszym wrzucałem nboma 2 tygodnie wcześniej. drugie podejście miało miejsce 3 tygodnie pozniej. druga opcja rowniez, skoro idzie trafić na blotter z wieksza niz deklarowana iloscia to i daloby się trafic na całkowicie pusty. no ale 2 razy z rzędu? %-D

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

„Hwang Hana dała dyrektorowi naczelnemu Burning Sun listę celebrytów, którzy używali narkotyków”

Czy są sali jacyś fani k-popu? Bo my nie bardzo wiemy o co chodzi i czemu jest to taki dramat... ;)
Rejestracja: 2014
  • 427 / 16 / 0


Ja brałem nbome "i" 2x w ciągu miesiąca i ten drugi trip był o wiele słabszy od pierwszego i nudniejszy więc drogi sramzesie trzeba poczekać trochę ;)
Rejestracja: 2015
Użytkownik zbanowany
  • 243 / 5 / 0


To ja chyba jestem jakaś inna bo psychodeliki działają na mnie w pełni po 4 dniach od poprzedniego tripa. Nawet nbomy.
A na 2cb to miałam nawet trip na drugi dzień tylko zmieniłam drogę podania na sniff
Rejestracja: 2015
  • 62 / 2 / 0


Jak długo można przechowywać nbomy? Dostałem w prezencie 2 blottery nasączane niewiadomo jaką ilością i jakiej dokładnie substancji. Wiem tylko, że przez parę miesięcy leżały w szafce, a jedzone 2 miesiące temu podobno robiły bardzo dobre wrażenie.
Rejestracja: 2010
  • 1525 / 14 / 0


Dobrze przechowywane (sucho, ciemno, chłodno) - bardzo długo. Nie zauważyłem spadku mocy po ponad 2 latach a nie jestem pierwszym właścicielem - dostałem kartony przy okazji czyszczenia magazynów przed delegalizacją w UK.
Rejestracja: 2015
  • 6 / / 0


Cześć, czy jest możliwe spotkanie nbome w tabletkach ? Bo po przeanalizowaniu efektów, wychodzi na to, że bawię się z takimi (nie sposób określić dokładnie która literka) od dłuższego już czasu, działają jedynie w sytuacji gdy po całonocnym śnie zarzucam na czczo (zjedzenie wcześniej czegokolwiek choćby bułki obniża efekty o -95%). Po 1 jest całkiem mocno, a dwie zamieniają świat w kolorowe przedstawienie fraktali, jednak towarzyszy temu taki nieswój bodyload umiejscowiony gdzieś w żołądku, trwa to praktycznie przez całą długość peaku, potem jest już ok. Zaczyna się 40 min od połknięcia, długość działania 2-3h ale jeśli dużo się dzieje to ma się wrażenie że minęło przynajmniej kilka długich dni. Zaraz po powrocie przychodzi ochota na szamkę. Jak myślicie, czy gdybym następnym razem przytrzymał tabletkę na dziąśle zamiast połykać, to efekty mogły by być inne? Co prawda w kurweee mierzi mnie ten smak ale może warto ?
Rejestracja: 2015
  • 228 / 22 / 0


Jeżeli to faktycznie coś z serii Nbome to nie wiadomo ile tego siedzi w jednej tabletce. Wrzucając to na dziąsło albo wciągając nosem po prostu się narażasz, pamiętaj, że z tą substancją nietrudno przedobrzyć.
Rejestracja: 2012
  • 2854 / 214 / 0


Przecież nbomy są nieaktywne przy podaniu oralnym (połknięciu), niektórzy mając kartony w gębie nawet uważali żeby śliny za bardzo nie połykać bo wtedy substancja leci do żołądka i się marnuje (z tego akurat zawsze miałem bekę %-D )

Po czasie działania i po tym że działa drogą oralną sądziłbym prędzej że to jakaś inna fenylka (2C-D, 3C-P ?)
Rejestracja: 2015
  • 6 / / 0


Hmm, papierów na to co w tym siedzi nie mam żadnych xD jeśli było by to to co mówisz (2C-D, 3C-P) to czy przy podaniu pod dziąsło będzie zauważalna różnica w działaniu/czy w ogóle działa to tą drogą ?
Posty: 1185 Strona 116 z 119
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość