Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
13 sierpnia 2022Jayhigh pisze: Wiesz, z doświadczenia wiem że z bupry salicylowy kuja wyciąga, pamiętam że pierwsze dwa razy użyłem salicylu, potem spożywczego i różnica była kosmiczna w wydajności w ekstrakcji
21 lipca 2022Opia pisze: Hej, sorry jeśli to się przewijało przez wątek (a na pewno), ale stron mnóstwo a i słowa kluczowe średnio pomagają.
Możemy podsumować które miejsca w gębie są najlepsze do żucia? Oczywiście mam na myśli położenie na dany obszar stroną klejącą. Czy np obszar pod językiem wchłania tak samo jak język od dołu (bo ciężko tam napchac odpowiednio dużo, a w dwie strony jest dwa razy więcej)? Policzki wchodzą w grę? Czy tylko dziąsła (tutaj za wielkiej powierzchni to nie ma)?
Oczywiście pamiętam o gorącej wodzie najpierw, osuszeniu miejsca przyklejenia porządnie i nieprzełykaniu śliny przynajmniej z 15 min.
Z góry dziękuję komuś cierpliwemu za podsumowanie.
08 lipca 2018DexPL pisze:Absolutnie to nie jest prawda. To, co piszesz może dotyczyć TYLKO osoby z wyrobioną wysoką tolerancją i dużym doświadczeniem z opioidami w szczególności fentanylem,. Skoro spray fentanylu powoduje "leciutkie uspokojenie i senność" to nie mam komentarza. @Seken wyraźnie napisał, że nigdy nie brał fentanylu!08 lipca 2018kovi pisze: Przyklejenie nic nie da. Chyba że osoba zupełnie bez doświadczeń z opiatami/opioidami i bez toleracji. Wtedy może leciutkie uspokojenie i senność (wiem co mówię: przetestowałem matrifen, durogesic, fentanyl atavis, i sporo innych - nawet spraye do nosa).
Normalny, średnio zaznajomiony z opioidami człowiek czuje działanie plastra 50mcg przyklejonego na skórę, zaś 100mcg to już silna sedacja. Dla niedoświadczonej osoby naklejone 75-100mcg to dawka zagrażająca życiu już. Instanyl (spray do nosa) w dawkach 100 i 200mcg do stosowania tylko przez zaawansowanych użytkowników. To samo w przypadku plastrów żutych w jamie ustnej. Na start bezwzględnie nie można tak stosować fentanylu.
@kovi
Powstrzymaj się z tego typu radami bo ktoś w to uwierzy i zrobi sobie realną krzywdę. W najlepszym przypadku skończy się SORem a w najgorszym śmiercią.
Mam właśnie instanyl 100uq , z fantem miałem już do czynienia w postaci tab vellefont , 2 opakowania poszły.
Tolerka na opio jest , kody ładuje 480 mg ,oxy 160, tramal do 1.4 doszedłem.
Nie mam skrętów , poprostu taz na jakiś czas się chce wychillowsc.
I pytanie iv nie chce , wiec instanylen zacząć od 100 uq ? Jak będzie mało odczekać 10 minut i dobić?
Scalono — CATCHaFALL
16 sierpnia 2022Jayhigh pisze:15 sierpnia 2022OdwiertKorzenny pisze: Będę miał plaster Matrifenu 25.
Tolerancja na opio - wyzerowałem się.
Ile i w jaki sposób to użyć?
Palenie, język, iv?
Proszę o poradę, a i również jak macie to jakieś ciekawe instrukcje jak się za to zabrać.
Ogarnij dawkę paloną, i na iv ok ¼ z tego na pierwszy raz jak już musisz iv, ale lepiej pozostać przy oralnym i paleniu, jak dla mnie jarany lepiej wchodzi![]()
17 wrz 2023 - scalenie postów - d5
25 września 2022stary dziad pisze: Skąd ta informacja o wstrzymaniu produkcji? Był jeszcze plaster, którego nazwy dokładnie nie pamiętam, bodajże Dolforin, czy jakoś tak, o nieco mniejszej zawartości fnt na plaster, czyli przy 100mcg/h 19,2mg fnt. Produkt jak pamiętam, węgierski, f-my Gedeon Richter. Raz tylko się z tym spotkałem.
Zastanawia mnie jedna rzecz, jestem użytkowniczką fentanylu, jednak tego farmaceutycznego i aktualnie oglądam dokumenty na temat Downtown East Side i nasuwa mi się pytanie na temat tego ulicznego:
*Co powoduje tą maksymalną utratę kontroli nad ciałem u niektórych użytkowników ?
*Dlaczego w ogóle powoduje u jednych osób, a u innych nie?
Zamieszczam filmik z dokumentem na YouTube, gdzie właśnie ten stan jest widoczny. Jest widoczne również to, że przyjmujące jednocześnie dziewczyny po podaniu i.v jednak jest w stanie normalnie rozmawiać i się wysłowić, a druga zaczyna „tańczyć” breakdance na siedząco.
https://youtu.be/F1ojeXgyAu0
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/c/c507528f-e98e-4155-a003-05c652d250bb/Mak%20Donald.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250501%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250501T122802Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=8f917b3ee6314c1e502ca5770f826f5e58123b978cb226b819077e9043ec5078)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut_ekranu_z_2025-01-17_11-55-24.jpg)
„Wokół marihuany medycznej wciąż jest wiele stereotypów, a największą bolączką jest dezinformacja”
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/receptomat_og_image.png)
W marcu wyraźne odbicie. 88 tys. recept z receptomatów na medyczną marihuanę i opioidy
Ostatni kwartał przyniósł spadek liczby recept wypisywanych na leki kontrolowane, choć w marcu odnotowano odbicie, wyraźne zwłaszcza w przypadku medycznej marihuany - informuje w środowym wydaniu "Dziennik Gazeta Prawna".
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/image-1-1038x692.png)
Największa w historii analiza potwierdza: marihuana skuteczna w leczeniu objawów nowotworowych
W ciągu ostatnich miesięcy świat nauki zyskał dostęp do największej metaanalizy dotyczącej zastosowania marihuany w terapii nowotworów, przeprowadzonej przez Whole Health Oncology Institute we współpracy z The Chopra Foundation i opublikowanej w prestiżowym czasopiśmie Frontiers in Oncology. Wyniki są jednoznaczne – istnieje przytłaczający konsensus naukowy, że medyczna marihuana skutecznie łagodzi objawy choroby nowotworowej i poprawia jakość życia pacjentów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/chimpanzees-sharing-fruit.jpg)
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol
Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.