Empatogeny w związku

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 676 / / 0

Na mnie niestety empatogeny działały brane z dziewczyną tak, że gadałem jej zbyt dużo i zbyt słodko. Naobiecywałem, mówiłem, że kocham, że chcę, że będzie dobrze. Była to bzdura napędzana pizdą serotoninową. Po zejściu substancji docierało do mnie żałośnie boleśnie, że 3/4 z tego, co mówiłem to bzdura i wcale tak nie myślę.
  • 358 / / 0

Ale to już związkowe s&s raczej :-)

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Policjanci uratowani przez przemytników, których ścigali

Trzech hiszpańskim policjantów wpadło do morza, gdy ich łódź rozbiła się podczas pościgu. Funkcjonariusze zostali doprowadzeni w bezpieczne miejsce przez przemytników narkotyków, których ścigali.
  • 189 / / 0

DivideaD pisze:
Na mnie niestety empatogeny działały brane z dziewczyną tak, że gadałem jej zbyt dużo i zbyt słodko. Naobiecywałem, mówiłem, że kocham, że chcę, że będzie dobrze. Była to bzdura napędzana pizdą serotoninową. Po zejściu substancji docierało do mnie żałośnie boleśnie, że 3/4 z tego, co mówiłem to bzdura i wcale tak nie myślę.
wiec wniosek taki ze musisz byc ciagle na pelnej piz** %-D jej tez to na pewno przypadnie do gustu :cheesy:
  • 6 / / 0

johndoe77 pisze:
Ale to już związkowe s&s raczej :-)
... i osobowe ;-)
  • 2719 / 325 / 0

fabrykaklamstw pisze:
Białe 5mapb z legalnych nie do pobicia moim skromnym zdaniem.
+1
  • 1662 / 176 / 0

Wrzucane dajmy na to... do 6 razy w roku, bardzo zbliżają i właściwie niczego nie psują, a dają same korzyści. W tym przypadku nie uwzględniam dni "po", bo są nie znaczące.

Natomiast ciągi na empatogenach w związku, albo chociażby zarzucane średnio raz na tydzień, powodują takie skoki nastrojów i zawężenie zainteresowań do tylko tych wieczorów, że wszystko naokoło zaczyna się sypać. Kłótnie o pierdoły, częste zjazdy, odsypianie, chuśtawki nastrojów u obydwu stron i ogólne wymęczenie życiem i drugą osobą. Tyle możemy dostać przy waleniu takim trybem i niech nawet nikt mnie tu nie próbuje poprawiać.

A związki rozpoczęte pod wpływem, czy znajomości opierające się tylko na waleniu... No cóż. Z prochu powstały i w proch się obrócą. Prędzej czy później.
  • 2984 / 87 / 0

artur019 pisze:
No cóż. Z prochu powstały i w proch się obrócą.
Świetne! %-D
  • 378 / 11 / 0

Limitbreaker pisze:
artur019 pisze:
No cóż. Z prochu powstały i w proch się obrócą.
Świetne! %-D
i jakze prawdziwe :)

eso

• 3957 / 150 / 0

+1 zwiazki w ktorych motywem jest cpanie sa skazane na porazke.

sam nie doswiadczylem ale obserwowalem takie sytuacje, jesli miedzy ludzmi jest dobrze to cpanie tylko syfu narobi w takich relacjach, polecam raczej lampke wina/piwo i jointa.
  • 66 / 1 / 0

Ja bardzo miło wspominam jedyne jak do tej pory podejście na MDMA z moją drugą połówką. Było to akurat bezpośrednio po nienajlepszym okresie w naszym związku, gdzie często się kłóciliśmy etc. Także, czas spędzony tego wieczoru był dla nas swoistą terapią, dużo rozmawialiśmy, atmosfera się oczyściła... :) Dodatkowo, tak jak to trafnie zauważył autor wątku - chyba jeszcze bardziej zbliża i wzmacnia więź, myślę że także długofalowo . Generalnie mogę szczerze polecić, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku!
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata