Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
29 stycznia 2025Merx pisze: @NahoyCito szanuję za dystans do mojego odwołania do Twojego nicku, tylko nie wiem czy czasami lekarz nie będzie mieć przypału w czasie kontroli wypisując komuś elvanse jeśli ma podejrzenie ADD, a nie postawioną czarno na białym diagnozę, zapytać zawsze możesz, nic nie stracisz, możesz jedynie zyskać.
po jej otrzymaniu przepisywał mi medikinet , do dwóch kolejnych poszedłem z tym dokumentem ale nawet go nie sprawdzili tylko po rozmowie wypisali mi to co miałem wczesniej a nawet wiecej bo jeden odrazu na pierwszej wizycie wypisał mi concere i medikinet CR który dostawalem wcześniej , ściemniłem też że dostawałem medikinet IR 20 też dostałem na pierwszej wizycie, w miedzy czasie zaliczyłem jeszcze jednego psychiate który podważał dokumenty leczenia od poprzedniego psychiatry nawet znał bo był kiedyś jego przełożonym, ten nie wypisał mi wogule metylofenidatu za to podniosl mi duloksetyne z 60mg doba na 120 mg chodz Sugerowałem by z niej schodzic bo strasznie mnie zamulila spowodowala os takiego że bez metylofenidatu ja niemoglem z łóżka wstać do pracy z zmęczenia i spać nawet 48h Prze to szybkie podniesnie dawki bo na duloksetynie byłem dopiero 1,5 miesiąca.
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
A Elvanse? Bierzesz raz, czekasz godzinę i jest zupełnie inna bajka. Przede wszystkim działa STABILNIE i w tle. Wyłącza lęki, podnosi koncentrację. Po około dwóch miesiącach kuracji nie doświadczam już żadnych skutków ubocznych. Do roboty idealny.
Lek warty swojej ceny.
Z czym jeszcze łączysz elvanse ?
Czasami biorę trazodon ir 50 mg na sen, poza tym suplementacja: magnez, omega 3, spore dawki wit. d3 z k2mk7.
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
USA: Donald Trump usunie marihuanę z listy najcięższych narkotyków?
Stało się to, o czym spekulowano od miesięcy. Donald Trump, mimo oporu konserwatywnego skrzydła własnej partii, ma sfinalizować proces reklasyfikacji marihuany. Konopie mają trafić z surowego Wykazu I (gdzie są traktowane na równi z heroiną) do łagodniejszego Wykazu III substancji kontrolowanych.
"Pamiątka" z Tajlandii. Portugalczyk wpadł na warszawskim lotnisku
24 kg marihuany miał w swojej walizce Portugalczyk, zatrzymany na lotnisku Chopina w Warszawie. W bagażu 22-latka, który przyleciał z Bangkoku w Tajlandii, znaleziono 42 paczki suszu, których wartość na czarnym rynku oszacowano na niemal 1,2 mln zł. Mężczyźnie grozi grzywna i od 3 do 20 lat więzienia.
Produkowali tyle amfetaminy, że narkotyki musieli wozić taczką
Ponad 64 kilogramy amfetaminy, nielegalna linia produkcyjna i dwie osoby zatrzymane – to efekt działań specjalnego wydziału antynarkotykowego łódzkiej policji. Ilości narkotyków były tak duże, że do ich transportu sprawcy wykorzystywali… taczkę.
