DXM - wymiotowanie

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 842 Strona 78 z 85
Rejestracja: 2011
  • 192 / 3 / 0


ale jak ta cytryna ma zbawiać od bełtów? przecie jak się zje samą cytrynę, bez używek, albo jak się ochla człowiek wody z cytryną, to już mu się chce rzygać...
Rejestracja: 2011
  • 1758 / 66 / 18


Klamm pisze:
ale jak ta cytryna ma zbawiać od bełtów?
Ano tak że dex ma odczyn silnie zasadowy, więc po wchlonieciu tylu tabletek w żołądku jest zbyt wysokie ph, robi się za silnie zadadowe środowisko przez co właśnie jest niedobrze, substancja o odczynie kwasowym wyrównuje(w jakimś stopniu) ph żołądka.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Zaczął się sezon na grzybki… halucynogenne. Dolny Śląsk to dla zbieraczy eldorado

Polecamy szczególnie wynurzenia "terapeuty", który nie ma zielonego pojęcia o czym mówi :)
Rejestracja: 2011
  • 192 / 3 / 0


ok, rozumiem. a czy jest możliwe, że mój żołądek z deksem radzi sobie na odwrót? bo jak popije go samą wodą, to jest wszystko git, a kiedy wodą z cytryną, to idzie mi na wymioty...
Rejestracja: 2013
  • 32 / / 0


Ja tam mogę i wodą popijać bez pawia. Często jednak chce mi się wymiotowac jak zamiast zapoi wpieprzam grejfruta, ale wtedy przed następną partią czekam troszkę dłużej niż zwykle żeby zrobiło mi się lepiej. Gorzej jak dexter zaczyna mnie trzaskać i nie ma czasu na czekanie. %-D
Rejestracja: 2015
  • 9 / / 0


Trochę odkopuję i nie wiem też czy w dobrym temacie ale mam pytanie. DXM biorę od roku z rozsądnymi przerwami. Jedynym problemem jest to że z każdym kolejnym razem, zanim wszystko się załaduje mam problemy (mdłości, raz wymiotowanie białą pianą, lub... Rozwolnienie a dokładnie sama woda :kotz: (!)). Bierze się to z tego ze po zjedzeniu Acodinu odbija mi się i czuję ten sam gorzki smak co przy połykaniu tabletek. Stąd też mój pomysł - pójdę po tussidex. Pani aptekarka nie sprzedała mi go, zamiast tego dostałem... 900 mg Acodinu. I teraz pytanie - tussidex rzeczywiscie jest na receptę? Dlaczego? Ma tyle samo DXM co acodin :nuts: . I czy tabletki żelowe zmniejszyły by mdłości?
Rejestracja: 2009
  • 1027 / 27 / 0


Tussidex nie jest na receptę, natomiast aptekarze czasem mylą go z Tussipectem, stąd błąd.

Przechodząc do meritum - nie powinno być różnicy, u niektórych tak objawia się bodyload DXM. Efekt można oczywiście zniwelować, jak zapewne doczytałeś w tym wątku. Subiektywnie łatwiej może być Ci przyjmować kapsułki żelowe - są większe, ale jest ich mniej (30mg) i nie czuć gorzkiego smaku, jak w przypadku Acodinu.
Na swoim przykładzie zauważyłam tylko, że w tych kilku przypadkach, kiedy występowały u mnie lekkie bóle brzucha podczas ładowania i zgaga po tripe - grany był Tussidex właśnie.
Rejestracja: 2015
  • 9 / / 0


LucretiaMyReflection pisze:
Tussidex nie jest na receptę, natomiast aptekarze czasem mylą go z Tussipectem, stąd błąd.
W takim razie jeszcze raz postaram się go nabyć.
A co do bodyload'u to podobno im szybciej coś zostanie zmetabolizowane, tym efekty uboczne ładowania intensywniejsze, na pusty żołądek acodin to czasami kwestia zaledwie 20 minut, a wtedy muszę leżeć przez dłuższą chwilę na plecach bo najmniejszy ruch to straszne mdłości. Teraz pytanie - czy te kapsułki żelowe (Tussi) potrzebują więcej czasu zanim się "przyjmą"?
Rejestracja: 2015
  • 1026 / 175 / 6


W celu zniwelowania gorzkiego smaku i przyspieszenia wczytywania najlepiej pokruszyć tabletki i zrobić bombkę (lub kilka).
Rejestracja: 2013
  • 445 / 25 / 1


Wymiotowanie pianą występuje często, gdy popija się gazowany napój. Tussidex pomoże Ci, pod warunkiem, że przyczyną mdłości jest smak Aco. Niestety po nim też "odbija się gorzko". No i na następny dzień masz gwarantowane problemy ze strony jelit i dziwny, niby-cukrowy posmak. Oczywiście piszę z doświadczenia, no i zdarzały się czasem odchylenia od normy. Dla mnie w pojedynku Tussi vs. Aco jest remis, chyba że bierzemy pod uwagę cenę.

@góra
Bombki to nigdy nie jest dobry pomysł, poza przypadkiem, gdy wrzucasz coś NAPRAWDĘ ohydnego. Chyba że masz na myśli użycie do tego pustych żelatynowych kapsułek czy innego "neutralnego" środka.
Rejestracja: 2015
  • 1026 / 175 / 6


yourownsupply pisze:
Bombki to nigdy nie jest dobry pomysł, poza przypadkiem, gdy wrzucasz coś NAPRAWDĘ ohydnego. Chyba że masz na myśli użycie do tego pustych żelatynowych kapsułek czy innego "neutralnego" środka.
Dlaczego papierowe bombki to zły pomysł? Dużo łatwiej się skręca bombki niż nabija kapsułki, które w dodatku jeszcze dłużej się będą wchłaniać.
Celuloza powinna przelatywać nienaruszona przez układ pokarmowy.
Posty: 842 Strona 78 z 85
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości