Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 49 • Strona 1 z 5
  • 5880 / 395 / 10
[ external image ]
1-(3,4-dimetylofenylo)-2-(etyloamino)propan-1-on

Pojawił się na polskim rynku. Wydłużenie łańcucha N-alkilowego generalnie osłabiało działanie katecholaminergiczne beta-ketonów, a użytkownicy 3,4-DMMC często narzekali na nieprzyjemną stymulację. Być może 3,4-DMEC będzie pod tym względem lepszy?

Ciekawi mnie także porównanie go z 3-MMC, nie próbowałem jednak 3,4-DMEC. Ktoś zechce się wypowiedzieć? :)
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie! She wanted to find a way / To be someone else for a day
  • 403 / 2 / 0
Wielka niewiadoma na rynku RC, jakis czas temu było sporo raportów na temat r-mmc ktore mialo niby byc ta substancja
Okazalo sie to jednak ściemą vendorów i sprzedawano pod tą nazwą 4-emc lub mieszankę ketonów %-D

Widziałem raporty, że 3,4-DMEC w zapachu jest podobny do oryginalu, zapewnil nienajgorsza faze po dawce 150mg, lecz spowodował 3 dni problemów z krążeniem , wiec ten shit może byc niezle toksyczny

i ciekawy cytat z d-f:
3,4-DMMC is NOTHING like 4-MMC. There's definite stimulation, but absolutely NO empathogenic feeeling to it. Feels like a "dirty" stimulant. Definitely not worth it and will never be a replacement for 4-MMC IMO.

Although 3,4-DMEC produces identical effects to 4-MMC and 4-MEC produces VERY similar effects (like "mephedrone light"). Have yet to hear anything regarding 4-EMC (4-Ethylmethcathinone)
Ostatnio zmieniony 03 kwietnia 2013 przez wiewi2, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 721 / 12 / 0
apropo tego cytatu z d-f(jak i opini wielu uzytkownikow tego forum) 3,4DMMC nie ma prawie nic do stymulantów o_O. A ludzie jeszcze pisza ze to czysty wład. Masakiera. %-D
  • 387 / 2 / 0
wiewi2, podpisuje się, silnie toksyczna substancja, szkoda serducha.
Whole life is about "up" and "down".
  • 1052 / 8 / 0
Sprobowalem podczas swiat 250 oralnie i napisze tylko tyle, ze gorsze to, nizli 3,4-DMMC, a już 3,4-DMMC mi się nie podobalo. Jakies bole brzucha, zawroty glowy, leki, tętno galopuje i slabo, jelsi chodzi o cpanie i efekty jakies specjalne. Po trzech godzinach wzialem alpre, żeby zbic to.
  • 387 / 2 / 0
Czyli właściwie jasne - nieudany ala-stymulat, przy którym negatywne efekty przebijają cokolwiek interesującego, jeśli coś takiego istnieje.
Whole life is about "up" and "down".
  • 387 / 2 / 0
Dzisiaj na stronie mojego sprzedawcy pojawiła się informacja o tym, że mają do odstąpienia podróbki 3,4-DMEC. Możliwe, że się na to natknąłem, bo podobno krążyło tego prędzej po sieci i to właśnie te, które powodowały problemy z serduchem. Chyba trochę za szybko zbanowałem tą substancję, może ktoś się jeszcze wypowie po testach z niepodróbkami?
Whole life is about "up" and "down".
  • 147 / 1 / 0
Mój sampel 1 g właśnie leci do mnie .Raczej na weekendzie spróbuje cos dodac od siebie ,tylko zastanawiam się od jakiej dawki zacząć i jakiej lepiej nieprzekroczyc ,do tego czy sniff czy oral .
Ale zacznę chyba od oralu .Rady mile widziane .:)
  • 387 / 2 / 0
Ja po 200mg oral miałem niefajnie, także polecam zacząć maks od 100.
Whole life is about "up" and "down".
  • 84 / / 0
Jeeee dostałem darmowy drug ale jak zobaczyłem zapach i opisy na d-f podzienkowalem ilczą sie intencje zapach znajomy 3,4dmmc odzuciło mnie kazałem se odsypać 100 a resztę puściłem za 40
Uwaga! Użytkownik haze69 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 49 • Strona 1 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.