W mojej pracy browarek nie koreluję z upiciem się, ponieważ dostarczam dawki które mnie nie chwieją.
W pracy najmniej przypałogenne miejsca to cmentarze, tam mogę chrupnąć benzo i popić browarkiem po przejechaniu kilkunastu kilometrów na rowerze.
Żeby doprowadzić się do upicia, muszę wyżłopać ze 2litry piwa 7procent.
Więc podchodzę ostrożnie do tematu, przykładowo dziś kupiłem sobie 3puszeczki Łomży pills, 330ml.
Nie zaburza to mojej koordynacji, połączonej z benzo. Przez rok, nie miałem ani jednej kontroli policji.
A w plecaku wożę piwo, benzo i pregabalinę
A psychicznym skutkiem wywołanym, jest codzienne spożywanie trunku pieniącego, najlepiej mi podchodzą te od 6procent wzwyż.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Należy wziąć pod uwagę m.in. obniżenie poziomu serotoniny, co może prowadzić do stale pogarszającego się nastroju, problemów ze snem, a także długotrwałych trudności zdrowotnych, które mogą wynikać z nadmiernego lub długotrwałego spożywania alkoholu.
Te ukryte konsekwencje mogą się ujawnić z czasem, a im dłużej kontynuujesz takie zachowania, nawet w małych ilościach, tym większe ryzyko poważniejszych i trwałych skutków.
Godmode kiedyś się kończy. Wiem z doświadczenia i ostrzegam, bo alko to najłatwiej dostępna używka na świecie, oraz najbardziej bagatelizowana.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Ale to osobista kwestia.
Fuzja / D5
12 sierpnia 2024deadmau5 pisze: @GTB488 a długoletni staż to jaki? Bo po 20 latach to dopiero odczujesz, co oznaczało pić "kilka piwek dziennie". :)
Pomyśl o tym.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/nabrzeskiej.jpg)
Magazyn z narkotykami na dachu budynku
Stołeczni policjanci wkroczyli w czwartek na warszawską Pragę, gdzie na ulicy Brzeskiej zlikwidowali magazyn z narkotykami. Zatrzymali do sprawy 39-latka, do którego mogły należeć znalezione substancje: heroina, amfetamina, mefedron, kokaina i marihuana.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/271-216683_g.jpg)
18-letni diler zakopał narkotyki w lesie. Po zatrzymaniu grzecznie zaprowadził tam policjantów
Za posiadanie i udzielanie narkotyków odpowie 18-latek zatrzymany przez lipskich kryminalnych. Policjanci zabezpieczyli środki odurzające oraz wagi, a część narkotyków podejrzany ukrywał w słoiku zakopanym w ziemi. Młodemu mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat więzienia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/latajacy-holender-1.jpg)
1 na 50 przewoźników był karany za narkotyki – nietypowe badanie z Holandii
Holenderski urząd statystyczny CBS (Centraal Bureau voor de Statistiek) opublikował wyniki nietypowego badania, mogącego wskazywać na powiązania między branża narkotykową a innymi, legalnymi sektorami gospodarki. Skupiono się przy tym na właścicielach firm oraz prezesach, a na szczycie rankingu pojawili się między innymi przewoźnicy.