Difenhydramina - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 21 / / 0

Sny po paru tabsach tej substancji są po prostu pozytywnie POPIERDOLONE.
Polecam każdemu zamiast używania wielkich rekreacyjnych dawek
  • 334 / 5 / 0

Do zasypiania substancja jest bardzo dobra, ale nastepnego dnia powoduje spore otepienie intelektualne i oglna zamulke. Wzialem to kiedys w noc przed podroza autem i byl to duzy blad.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Marihuana w samolocie. Niektóre jej pochodne można mieć ze sobą na pokładzie

Amerykanie przyjmujący medyczną marihuanę nie muszą się już więcej martwić podróżą. Niektóre produkty CBD mogą być teraz przez nich legalnie zabierane na pokład samolotu. Pasażerowie nie będą już mieli z tego powodu nieprzyjemności.
  • 233 / 9 / 0

Ile dni z rzędu faktycznie to działa na zasypianie? Bo gdzieś czytałem że po trzech dniach już w ogóle nie działa nasennie - tak jest faktycznie? Bo muszę sobie parę rzeczy zaplanować i szukam czegoś nasennego co by podziałało chociaż z tydzień codziennie.
  • 53 / 3 / 0

Żeby po apapie noc chciało mi się spać potrzebowałam 6 tabletek - to dla mnie zbyt ryzykowne, jest tam sporo paracetamolu, a ja już przez picie i ćpanie mam problemy z wątrobą.
  • 501 / 5 / 0

boozer86 pisze:
Ile dni z rzędu faktycznie to działa na zasypianie? Bo gdzieś czytałem że po trzech dniach już w ogóle nie działa nasennie - tak jest faktycznie? Bo muszę sobie parę rzeczy zaplanować i szukam czegoś nasennego co by podziałało chociaż z tydzień codziennie.
Z tydzień podziała na luzie, później może być ciężko i nie będzie już działać tak jak na początku.

Ewentualnie możesz spróbować też melatonine 5 mg. Jest bez recepty.
  • 115 / 1 / 0

Nie moge nadal zasnac na domowym detoksie (5 lat ciagu na Kodeinie, od 25 dni ani miligrama :cool: ) Mam zatem ogromne problemy ze snem, na ktore zawsze pomagal mi Etizest (ktorego swoja droga nie mozna juz kupic tak jak kiedys).

Bylem w aptece, pogadac z farmaceuta, zeby dal mi cos na sen, bo od kilku tygodni praktycznie nie spie. Dal mi Diphenhydramine HCL 25 mg/tab. przestrzegajac, zebym czasem nie bral wiecej niz dwie, bo moge miec halucynacje i zle sie poczuc. Oczywiscie majac w dupie jego rady zarzucilem 1,5h temu 6 tabletek (150mg), po godzinie nie zauwazylem absolutnie zadnego dzialania. Dorzucilem 100 mg Prometazyny, ktora tez teoretycznie powinna mnie polozyc na mate obie to antyhistaminy I gen, wiec mialem nadzieje na combo :-/ . Jeszcze wczesniej wrzucilem 12mg Diclazepamu (ok. 4h przed DPH), ale to jakby standard, bo zawsze tyle wrzucam. No i wypilem do tego cala butelke chilijskiego Merlota (75 cl /12,5% alc.)

tyle czasu juz minelo a ja kompletnie nic nie czuje, nawet sie tym winem nie zrobilem tak jak chcialem... ile sie ten szajs laduje, dodam, ze pusty zoladek.

Wrzucac nastepnym razem wiecej, bo mam w sumie jeszcze 94 tabsy ? Czy to po prostu nie ma potencjalu i na niektorych dziala, inni wkrecaja se placebo, a innych wypierdala w kosmos.

tl:dr Nie moge spac, dojebalem se 150 mg DPH, 100mg Prometazyny, 12 mg Diclazepamu, skatowalem na sile wino 12,5% i kurwa nic nie czuje, spac nadal nie moge.

Jak zyc ? :-(
  • 1 / / 0

Ostatnio miałem problemy z zasypianiem i zainteresowałem się Difenhydraminą, ogarnąłem dojście do tabl. z zawartością 50mg/1tabl. chlorowodorku. Odrazu zaznacze że chodzi mi tylko o opinie osób w temacie, nie mam zamiaru zrobić Allegro z Hyperreala ;)

Mam taką rozkmine żeby sprzedawać takie tabletki pakowane po 20szt. po cenie powiedzmy 18zł. Cena wydaje mi się uczciwa zwarzywszy na to, że jedyny preparat w Polsce z tą substancją kosztuje 22zł za 50 tabl., a w każdej 25mg Difenhydraminy i 500mg Paracetamolu. Czyli powiedzmy nikt nie chce sie truć paracetamolem przy stosowaniu rekreacyjnym bądź problemów z zasypianiem.

W tabletce co widać na zdj. jest 140mg pyłu. Konstystencją bardzo przypomina amph, smak baaaardzo gorzki ;D

No i pytanie do osób w temacie. Będzie na to popyt? Czym to gówno jest uzupełniane, skoro na opakowaniu w składzie jest tylko to 50mg Dif a skala pokazuje 140. Jakaś neutralna substancja (wypełniacz) czy coś innego.? I w sumie nasuneła mi się myśl wpakowania zawartości przypuśćmy 300mg Dif. do jednej pustej kapsuły. Jak będzie lepiej waszym zdaniem ? I na jaką grupę odbiorców się nastawiać rekreacyjnych czy tych co mają poprostu problemy z zasypianiem. I najważniejsze pytanie jakie dawki rekreacyjnie będą bezpieczne dla ludzi, bo jak bym miał to opchnąć u siebie to nie chce mieć kogoś na sumieniu ;)

Jak miałbym się nastawić na odbiorców, którzy by zażywali w celach leczniczych to posiadam niemiecką ulotkę do leku z taką samą zawartością dif. także mógłbym dołączać ew dobrej jakości ksero oryginału, bądź dobre tłumaczenie na polski.

Cena 18zł w miare waszym zdaniem ? I dajcie znać czy jest sens się w to bawić, jak tak to zamówie na dniach większą ilość. Bo troche się czeka na to.

I jak bym to np. 300mg upchał do 1 kapsuły to będzie to traktowane pod względem prawnym jako lek czy bardziej jak dopalacze?

I podkreślam że chodzi mi tylko i wyłącznie o opinie, temat można skasować jak takową otrzymam :) Z góry dzięki !

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
  • 230 / 8 / 9

Handel zarejestrowanymi lekami bez odpowiednich uprawnień grozi karą pozbawienia wolności do dwóch lat. Pozdrawiam.
  • 337 / 10 / 0

Odkopuję, bo nie znalazłem odpowiedzi w temacie. Czy difenhydramina nada się jako środek przeciwwymiotny? Farmakologia mówi, że takie działanie to ona ma, ale chodzi mi o wymioty wywołane nieprzyjemnymi bodźcami smakowymi, a nie tymi z błędnika.
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 1 / 0

Mnie zawsze lekko mdli po apapie noc także wątpię.
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata