Diazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 864 / 109 / 0

mmigotka pisze:
[mention]przodownik[/mention] a jakbym sobie tak zjadła 15 mg to co by „było widać”?
miałem na myśli duże dawki, rzędu 20-30 mg. posta napisałem na tyle jasno, że nietrudno się domyśleć, co by "było widać".
  • 101 / 14 / 0

No i zjadłam 15mg, jakieś 15 minut temu. Jak na razie trochę rozmazuje mi się obraz, przy gwałtownej zmkanje pozycji przez chwile mie ogarniam co się dzieje. Myśle ze jest dobrze, kładę się do łóżka i na krok nie wychodzę z pokoju. Do tego mam małe problemy z pisaniem, zaczynam widzieć podwójnie. Miłego wieczoru wszystkim ❤️

-----------------------

Update: po przejściu dwóch metrów żeby ściszyć trochę laptopa zdałam sobie sprawę ze moja koordynacja ruchowa jest conajmniej upośledzona, czuje tez lekkie odrealnienje, jakbym była gdzieś daleko. Moja wkręta, czy po prostu 15 mg to jednak dawka działa da mnie w ten sposób??

Scalono. taurinnn

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Przemycał narkotyki do Chin. Zamiast więzienia dostał karę śmierci

Sąd w prowincji Liaoning na północy Chin skazał w poniedziałek na śmierć obywatela Kanady Roberta Lloyda Schellenberga. Miał on stać na czele grupy przestępczej zajmującej się przemytem narkotyków.
  • 761 / 89 / 0

Żadna wkrętka, tak działa.
Miłych snów, nie naodwalaj niczego!
  • 101 / 14 / 0

Co mi będzie, jak zarzucę sobie 20 mg diazepamu?
  • 864 / 109 / 0

efekty są znane i opisane, możesz sobie zobaczyć w internecie. ogółem mówiąc to samo co przy mniejszych dawkach tyle, że mocniej. diazepam jest raczej słabą benzodiazepiną, ale mimo wszystko jest to spora dawka i moim zdaniem wystarczy 10 mg.
  • 975 / 9 / 0

Ktos wie ile dni moga sie utrzymywac objawy odstawiennie od diazepamu? Dzisiaj mija 10 dzien i czuje sie srednio zastanawiam sie czy bedzie gorzej czy to juz max. Skoczylem z 0.5mg schodzac z 5mg przez 2 miesiace, dzieki
  • 2556 / 269 / 0

Jeśli kogoś słabo kopie polecam przepis sprawdzony na sobie.
Potrzebujemy,
Strzykawka 5ml
Spirytus jadalny a nawet dykta się nada (pić tego nie będziemy ani wali w kabel).
1.Wrzucamy tabletkę do strzykawki.
2.Wkładamy tłok
3.Zaciągamy 0,5ml spirytu + 0,5 ml wody
4.Dociągamy 2-3ml powietrza i trzepiemy minutkę.
5.Wypuszczamy powietrze,
6.Dociągamy wody do pełna (5ml)
7.Walimy p.r. , spokojnie, dupy nie wypali, będzie miało ok 10-15% alkoholu, czuć ciepełko w dupsku (coś jak wino w przełyku haha) a po 5 minutach .... już działa - roztwór etanolu wchłania się błyskawicznie.
W samej wodzie nie wyjdzie z wiadomych względów a etanol ma tą zaletę że bardzo szybko się wchłania w dodatki naczynia rozszerza. Sposób z pod języka się nawet nie umywa do tego.

Tak sobie wymyśliłem Relsed Home Made - i mnie powaliło jakbym w kabel załadował, polecam,

Może w końcu ludzie przestaną stękać że relaśki słabe....
Testował ktoś ten sposób podania ?

Chętnie bym przetestował tylko, że kiedyś miałem małe hemoroidy i generalnie na pewno nie mam zdrowego w 100% dupala, boję się tylko abym się nie zesrał z bólu gdy załaduje rolkę z tym spirytem.

Jest jakaś inna technika, mniej bolesna (chodzi o pieczenie) p.r. ?
  • 3798 / 417 / 11

Ja nabiłem 4 ampułki po 10 mg do pompki.
Jedna mi się potłukła.
40mg czystego, medycznego diazepamu.
Usiadłem na krześle, walnąłem, poczułem zapach migdałów i zgięło mnie na pół godziny.
Nogi jak z waty.

Pił ktoś zawiesinę >?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 57 uczestników Wejdź na czata